Příspěvky uživatele - 6.67

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jednoosý traktor - fréza TJ 6,5, 21.4.2009
Musím zareagovat na předchozí příspěvky, kde se někdo dotazoval na lištovou sekačku k TJ 6,5 a zmínit své zkušenosti. TJ 6,5 jsem neměl, měl jsem PF 62. Nevím, jaké jsou nimi přesné rozdíly, ale tažná síla by snad měla být téměř stejná... Jak... celý příspěvek >
Kategorie motorovych pil dle vykonu, 17.3.2009
Hlavne mi jde o to, abych si koupil pilu, do ktere budu lit to, co vyrobce doporucuje a pila pojede cca 10 let bez problemu :-) Co jsem procital nazory ostatnich a mluvil s par kamosema (hajni nebo lesni delnici),tak profici preferuji Stihl (aspon... celý příspěvek >
smímač hladiny vody, 2.4.2007
Františku tak tohle se mě líbí.Jak od Vás získám bližší tech.info.nemyslím návod to už si poradím.
spirála na rajčata a okurky, 2.4.2007
Spirála je stejná blbost jako skleník z lahví.Obojímu jsem uvěřil .
Roundap a jeho vliv na stromky, 2.4.2007
Zajímalo by mě zda by šel Roundap použít např. k selektivnímu omezení např.lísky použitím na řezné rány.Zda se herbicid dostane do celé rostliny,nebo jen do větve která se odřízne.Posttřik na list byť nechtěný působí degenerativní změny v celé... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika