Příspěvky uživatele - 197.193

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
nastavenie karburatora honda gcv 160, 20.3.2009
to nevadi.je to novy motor a je namontovany na rotavatore.kupovany je v madarsku.na slovensku znamy pod KF 04 Dragon, je to stavebnica.mam uz aj kolesa a prevodovku.teraz mam problemy s otackami, tu strunku som musel stratit pri praci a nevsimol som... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 20.3.2009
ano myslim prave tu.mam problem zohnat originalnu, skusal som rozne pruzinky no nie je to ono.po chvili to zacne pridavat a uberat svojvolne.
nastavenie karburatora honda gcv 160, 19.3.2009
dakujem pekne za rady, zajtra to nastavim.este nieco.na motore chybala jedna pruzinka, bez nej motor nenastartoval.da sa niecim nahradit?(nachadza sa spodku motora medzi vzduchovym filtrom (asi nizdie a na pravo 2 cm) a packov pri hadicke od... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 19.3.2009
mal som demontovany karburator komplet vonku.sundane bola kovova plavakova komota.problem bol na blavaku mal kusok cerveneho plastu na oske, co ho drzalo stale hore.ani kvapka benzinu.a ani neviem preco som povolil asi o 8 otacok tu trysku co... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 19.3.2009
dakujem.len teraz sa vyskytol iny problem.po pridany plynu kolisu svojvolne otacky motora a striela do vyfuku.ked uberem stabilizuju sa, strielanie prestane.dolu kopcom idu max oatacky bez problemov, no do kopca a na rovine to zacne.mozte poradit v... celý příspěvek >
nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.3.2009
len ktore srobiky.bodol by nakres ak je to mozne
nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.3.2009
su to male kusky z plastu od nadrzky
nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.3.2009
nomal som smietku v karburatore.nedopravovalo mi benzin do karbeca.tryska zanesena.podotykam novy motor dodany od vyrobcu.precitil som ho.bolo plno kuslov kovu.asi z vyroby.servis mam daleko.
nastavenie karburatora honda gcv 160, 18.3.2009
Dobry dem.musel som rozobrat karburator od hondy.automaticky som ho rozsteloval.no chcem ho opet nastavit.poradi niekto?dakujem
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika