Příspěvky uživatele - 169.122

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Problémy s tz-4 k14, 12.11.2009
myslím, že bude problém v trubičce na mazání, bude zanešená..trochu jste to přidřel... neuvařil
Pristresek na drivi, 23.5.2009
No já budu doma manifestovat asi za takovou tu klasickou stříšku (sedlová?), tím pádem by byl spád větší a z každé strany by se případně svezlo méně sněhu, ale je zase jasné, že okap bude muset být na obou stranách, což je zase další vydání. My si... celý příspěvek >
Pristresek na drivi, 22.5.2009
jo, vy tu střechu ještě nemáte dodělanou. A co tam tedy potom bude? A sklon máte k sousedům? Nepoteče jim to tam?
Pristresek na drivi, 22.5.2009
Tý jo, ani jsem nečekala odpověď, natož ne takle rychle. No super, vypadá to pěkně, ale my to budeme potřebovat asi 2 x tak velké, no to bude teda nářez. A na střeše máte plech nebo, co to je? Já to nějak nemůžu rozeznat. Ty kari sítě, to je super... celý příspěvek >
Pristresek na drivi, 22.5.2009
Tak nás čeká to samé: vymyslet místo na dříví. Nic plechového taky nechci. Chceme něco levného pěkného přírodního :-) Chceme to ale asi 2,5 široké a možná 12 m dlouhé. Taky bych to viděla na tu ocelovou "U" stojku a v ní nad zemí nějaký... celý příspěvek >
40 let stará nafta, 12.4.2009
host - xxx.xxx.7.56 (?), 6.4.2009 19:44 to co tupíšete jsou žvásty Lukas nebo Bosch je ůplně jedno!! Jen není jedno jestli je auto v provozu denně nebo jednou do týdne!!Při dnešním přimíchávání cca2% bionafty do normální, je nebezpečí že se v... celý příspěvek >
Jak zničit chrousta, 8.4.2009
Pro host - xxx.xxx.72.226 (?), 19.9.2007 12:26 buď se jedná o nosorožíka nebo roháče(7 let je larvou)
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 6.4.2009
to je výtlak a i malé čerpadlo zvládne do 1,70cm.Já to mám 120cm výškový rozdíl a 5m délka 3/4 origoš hadici, která byla dodána s čerpadlem.Nějaké ztráty tam budou, ale to je prdeček 2" to je nějaké céčko pro hasiče tam bych asi vyděl problém ve... celý příspěvek >
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 5.4.2009
myslím že né..se s tím lepí akvária a tam jsou rybičky až dost choulostívé..to vyčichne a není závadné.Smrdí trochu jako ocet že??
Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 4.4.2009 Obsahuje fotku
já už je mám hotový dnes jsem je zprovoznil,jen je mám za sebou. Na tom  nakresleném obrázku výše je kořenovka moc ve spádu,chtělo by to co nejpomalejší průtok a také doporučuji stáhnout prostředek kalfasu k sobě,aby se neroscápl až se tam dá... celý příspěvek >
kroucená vrba - řez, 27.3.2009
obrazí a bude jednou taková, buďte v klidu
Co dělat proti plzáku španělskému?, 27.3.2009
a perličky
sterkova/oblazkova cesta na jilovem podkladu, 23.3.2009
geoška se dává proto, aby se utvořila souvislá nosná vrstva pro obě pojezdové koleje když to tak řeknu. A naopak aby se vymačkávaný jíl nedostával nahoru mezi kačírek. S vodou to nemá nic společného záleží také na gramáži geošky, já to beru na sílu... celý příspěvek >
králičí hnůj, 22.3.2009
Martine, máte asi klamné informace, nevím kde by se vzala v králičím trusu nestrávená semena???  I když má králík dostatek krmiva, tak mezi druhou a třetí hodinou ráno králík podruhé spořádá své,,bobky" které už jednou prošli jeho trávicím... celý příspěvek >
aktinidie kolomikta - nejzdravější ovoce a kočky, 20.3.2009
Nejzdravější ovoce?...Asi zapomínáte na černý rybíz a ten Vám kočky neokoušou chlupatou bramboru jsem kočky ještě okusovat neviděla
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika