Příspěvky uživatele - 7.86

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rajčata - kdy postřik proti plísni, 26.6.2009
Proč smáčedlo, pane Martine? V návodu na použití Kuprikolu se o žádném smáčedle nepíše. Nikdy jsem smáčedlo k postřiku Kuprikolem nepoužila a fungovalo to dobře. Smáčedlo přidávám pouze k roztoku vody,  oleje a kypřícího prášku na postřik... celý příspěvek >
Rozmetací a sypací vozíky, 23.6.2009
Prodejce byl internetový obchod, ale oslavil jsem emailem výhradního dovozce společnost Werco, zatím se neozvali...
Medově hnědý, tvrdý červ, cca 3 cm - co to je? Škodí, 18.6.2009
Je trochu podobný žížale. Je v zemi a žere mi jahody (plody). Provrtává se ze země i skrz folii. našla jsem je i jinde v zemi na zahradě (I v koloniích). Jsou díky tvrdosti a velikosti špatně ničitelný. Prosím co s tím? Liv
Převinutý motor do sekačky, 8.5.2009
docela by mně zajímalo, na kolik takové převinutí přijde?
Křovinořez - vibrace a zahřívání kloubu, 28.4.2009
Dobrý den. Už jsem psal na jiná vlákna ohledně mého problému s úhlovým převodem u Oleo-Mac 750T. Jak píšete, že úhlový převod vibruje, myslím, že při užití troj, čtyř... zubých kotoučů, je to skutečně nevyvážením. Hodně lidí si je brousí doma a ne... celý příspěvek >
Jaký nůž na roubování?, 28.3.2009
Nechci roubání nijak degradovat, ale když jsem začínal, vyzkoušel jsem si pár nožů, vč. starých kuchyňských a nějakých zavíracích kudliček. Etalonem byly jabloňové letorosty. No a používám nůž, se kterým se mi dělá nejlíp... ten roubovák od Mikovu... celý příspěvek >
Kategorie motorovych pil dle vykonu, 17.3.2009
Dobry den, tak i ja momentalne vybiram motorovou pilu, ale zajimaly by me Vase nazory ne z hlediska "kupte PS500,E440,...",ale z pohledu vykonu pily, tzn,zdvihovy objem, vykon v kW. Kdyz vezmu napriklad radu pil od Husqvarny, rozdil mezi... celý příspěvek >
Co teď s kadeřavostí?, 5.3.2009
S Dithanem (úč. složka mancozeb) jsem si loni pěkně naběhl. I když je proti kadeřavosti uváděn, v porovnání s měďnatými přípravky či Syllitem je neúčinný! P.S. Novozir obsahuje stejnou účinnou složku...
Jaký strom jako dominantu k chalupě?, 9.2.2009
Sám mám jako dominantu asi 80 let starou hrušku. Je velmi ozdobná jak za květu, tak i na podzim, kdy je koruna červená. Akorát vám nesmí vadit to padající ovoce a nějaká práce kolem toho...
Broskvoň v biozahradě, 9.2.2009
Dvojmocná měď je (pro rostliny)  sakra toxická! Proč si myslíte, že se sype do bazénů? Protože to je jeden z nejefektivnějších přípravků proti řasám. O chem. reakcích v jíše jsem tady psal před 14 dny.
Broskvoň v biozahradě - Bordeauxská jícha, 24.1.2009
Dovolte ještě malou poznámku k té "povolené" bordeauxské jíše:  reakcí modré skalice s alkálií (tj. vápnem) vyrobíte účinnou složku přípravku Champion (bude tam vlastně navíc jenom trocha vápníku). Neuvádím to proto, abych paní Zdenu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika