Příspěvky uživatele - 4.138

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Okurky Saladin, 30.4.2009
... a kde v Tlumačově? U Talaše? Jsem z Otrokovic, tak to znám. No to jsem zvědavý na svoje roubované i neroubované hadovky i melouny...  To nerad slyším, že neměly roubovanci výsledky. Vkládal jsem do toho naděje...   
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009
Ano máte pravdu, jsem to já.Ta pila, když jsem jí dával do servisu jela.A oni mě řekli že je přidřená.Nepopírám jestli jsem neudělal v něčem chybu, jen vím že jsem tam dával orig.jejich olej určený a poměr 1:50.A jinak je to ta samá pila co ní ted'... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 15.4.2009
Vždy jsem pečlivě dodržoval návod k pile Oleo Mac a doporučení techniků z Mountfieldu a dával jejich orig.olej Oleo Mac v poměru 1:50.A poté co se mě pila zadřela, tak se mě všemožně snažili přesvědčovat, že jsem málo mazal a nebo dal benzín zcela... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 13.4.2009
Pán s příspěvku 45.244 i příspěvek 96.48 mají pravdu, také jsem dříve dával směs v poměru 1:50 značkového a po zadření motoru dávám na radu jednoho zkušeného starého opraváře, který mě říkal, že mám dávat poměr oleje M6A,1:25 nebo 1:20 a to také... celý příspěvek >
Stáří benzinu do pily, 11.4.2009
Pánové já osobně používám benzín Special 91 a mísím s olejem M6A v poměru 1:25 případně 1:20.S příspěvkem 45.244 souhlasím.A to používám moderní profi pilu značky, kterou určitě budete neradi tady slyšet Oleo Mac.
Prosim o radu, 8.4.2009
tak to by me zajímalo taky protože to při seřízení nebylo vubec na měřaku což mi příjde divné
Prosim o radu, 7.4.2009
zdravím všechny chlapi mam problem huska 353 v řezu stratí vykon a chce chcípnout ale zase se rozjede dela to jen nekdy připada mi to jako by v te chvíli nemela dostatek paliva, je po zabehu seřízena smes samozřejme s olejem a... celý příspěvek >
359 nebo 357 XP, 5.4.2009
to jste panovi moc neporadil když se ptal na husqvarnu profi třídy a vy mu poradíte stihl a ješte třídu farma?model 357 xp ma jinou konstrukci valce jiny kroutící moment a dosahuje vykon při nejvyších otáčkach, kdežto 359 je standartní model ktery... celý příspěvek >
Jakou motorovou pilu?, 30.3.2009
do dvanacti tisíc se da sehnat husqvarna55, dolmar ps 500, stihl 250,solo 646 a 652.všechno farmařské modely ktere na vaši práci bohatě postačí
Přeroubování mirobalánu, 25.3.2009
Mám na zahradě několik vzrostlích mirobalánů původně nanich asi byly naroubované švestky a už dožily.Jak by se daly zpátky naroubovat?Pokácet a nechat znovu vyrašit a přeroubovat?A nebo ořezat korunu naroubovat na větve?Jsem uplný začátečník.
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 18.3.2009
příspevek byl k 57.86
Stihl, Dolmar, Solo, Husqvarna, 18.3.2009
trošku bych si dovolil to popravit ja myslím že kolega s tou stihlkou bude v řezu kdy se potkate na pruměru 50 určitě rychlejší protože ta pila je o moc vykonější.vy ale mate zase vyhodu na tech mensích pruměrech kde nevítězí obsah ale vaha pily a s... celý příspěvek >
Podélný řez el. pilou ES2135A, 14.3.2009
zdravím tak vidím že se dílo daří tak to je dobře, byla by opravdová škoda takové kulatiny pořezat do kotle, tak at to jde
Jaký křovinořez, 11.3.2009
jo tak cena je tam opravdu vysoká oprotí křovinořezum dolmar nebo solo ale zase je je srovnatelná se stihlem.dokonce si myslím že mezi křovinořezy je stihl hodne předraženy s malym vykonem.prošel jsem křovinořezy dolmar, solo,hq, partner,honda,... celý příspěvek >
Jaký křovinořez, 7.3.2009
zdravím všechny chtel jsem se zeptat nemají nektere křovinořezy husqvarna taky nejaké plasty na motoru jako to má farmařská řada motorových pil?pokud ano napište mi prosím ktere abych je mohl zrovna vyřadit s mého výběru.děkuji všem míra
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika