Příspěvky uživatele - 6.84

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jaká je to nemoc jehličnanů?, 16.6.2009
Tak v mém případě (autorka "Coje to za...")je to fakt molovka. Akorát přes horko jsou někde zalezlé a objevují se až k večeru. To se jimi okolí tují doslova hemží. Vypadají přesně jak na vrchním obrázku.Tak budeme postřikovat a uvidíme, co... celý příspěvek >
Dá se tuje napadená molovkou zachránit?, 16.6.2009
Viz příspěvek níže "Jaká je to nemoc..." mám jediný dotaz: pokud budu celé léto postřikovat Decisem, dají se tuje při tak rozsáhlém poškození zachránit??? A pokud ano, za jak dlouho by zase mohly připomínat původní zelené tuje?
Standardní sekačka nebo mulčovací, 19.5.2009
Jak uvádíte, že budete mít (máte) Hondu 537, to je velmi pěkná věc! Jak jsem psal, mám ten motor 190 ccm na Vari Hurricane a je skvělý! Až "zežeru" stávajícího Mountfielda, asi takovou také zakoupím. Stačil by podvozek a mohl bych... celý příspěvek >
Zahradní traktor Jonsered - praktické zkušenosti?, 18.4.2009
Máte prosím někdo praktické zkušenosti se zahradními traktory Jonsered? Budu Vám vděčný, když se o ně podělíte... Pročetl jsem na tomto i jiných webech hafo diskuzí, ale čím více informací jsem získal, tím víc jsem na vážkách jaký traktor... celý příspěvek >
Který keř poroste v blízkosti ořešáku?, 24.3.2009
Máme na zahradě obrovský starý ořešák, kmen má asi 6 m od plotu (darujeme tak ořechy i sousedům, zatím neprotestovali). Máme živý plot z ptačího zobu a roste pod ořechem úplně stejně bujně jako jinde. Měla jsem tam i růže, ale nakonec jsem je... celý příspěvek >
Ořezání suchých větví u jedle a borovice, 24.3.2009
Mám na zahradě 6 stromků jedle a borovice (nevím přesně odrůdu, ale asi to bude něco menšího, protože bývalý majitel je zasadil před asi 20 lety a teď mají jen 3-4 metry), rostou spíš do šířky než výšky, spodní větve polhávají po zemi. Uprostřed měly... celý příspěvek >
Jaký živý plot pod velký javor?, 8.3.2009
No jo, jenže to je chalupa, kde nikdo nebydlí - což trvalou zálivku vylučuje.
Jak ostříhat tůje?, 8.3.2009
Máme kolem zahrady živý plot z několika druhů dřevin, různého střihu. Asi tak 15 m plotu tvoří tuje, které bývalý majitel stříhal stylem "kulička vedle kuličky"(bez mezery mezi nimi - bokem už srostly, ten kulatý tvar se projevuje už... celý příspěvek >
Jak ošetřit prasklý kmen višně?, 8.3.2009
Máme na zahradě už starší višeň (po bývalích majitelích domu, který jsme zakoupili vloni), ale s velmi sladkými plody, takže bychom o ni neradi přišli. Asi ve výšce 1 m se její kmen rozbíhá na 3 tlusté větve (vypadá to, jako by byly kdy si dávno... celý příspěvek >
Jak a kdy stříhat hortenzie?, 8.3.2009
Přiznám se, že jsem zahradník začátečník, protože do domku jsme se z paneláku přestěhovali teprve předloni.Mám na zahradě nasazené 2 hortenzie. Když jsem je koupila, byly růžové a postupně do podzimu jim květy skoro úplně zezelenaly (a to jsem si... celý příspěvek >
Jaký živý plot pod velký javor?, 8.3.2009
Už několit let řešíme na chalupě v Orlických horách docela zapeklitý problém: nechceme kolem chalupy betonový nebo drátěný plot, ale živý (jen aby děti neutekly na cestu). Ale nějak se nám nedaří. V těsné blízkosti našeho pozemku totiž stojí velký... celý příspěvek >
jaký zvolit křovinořez, 28.2.2009
Ještě drobná korekce. Ne vybrace, ale vibrace...
jaký zvolit křovinořez, 28.2.2009
Dobrý den. Před cca 10 lety jsem zakoupil křovinořez Oleo - Mac 750 T (prodával Mountfield). Nyní dojmy z provozu a hodnocení : Neměl jsem zájem vůbec tento typ (výrobce) tehdy kupovat, ale jeho cena tehdy byla cca 16000Kč a mě vyšel na 10000Kč. Není... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 24.1.2009
Dobrý večer, jasně že sleduji tyto stránky.U nového vozíku jsem postupoval stejně jako u starého vozíku jehož foto je umístěno na této diskuzi ze dne 28.1.2008.Je to jednoduché, mi totiž nemáme soustruh či frézu jen základní nářadí, ale funguje... celý příspěvek >
TK, TZ, MT, Holder, 9.1.2009
motor je dvoutaktní dislový jednoválec 1D 90 TA pravděpodobně
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika