Příspěvky uživatele - 212.142

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Výběr křovinořezu, 4.7.2008
Dobrý den, přemýšlím o koupi křovinořezu, ale vůbec nevím jaký bych si měl koupit. Jediné co vím že by měl být benzínový, Potřebuju ho k dočišťování po sekání zahrady, okolo plotu a do svahu kde sekačkou nezajedu. Na trhu jsou různé značky a různé... celý příspěvek >
hnojivo na tuje, 12.4.2008
Dobrý den, já hnojím tůje cereritem.dvakrát do roka + hořká sůl.Dle mého dobrá volba, není drahý a tuje po něm letí a sílí.
Sršně - jak na ně?, 25.3.2008
Vážený pane, na vlastní oči jsem viděl jak sršni likvidují úl včel. sedí na česle a vylezajícím včelám ukusovali hlavy.Pro mě je sršeň škodná.Nic krásného na ni nevidím.
Sršně - jak na ně?, 24.3.2008
Dobrý den, já jsem likvidoval sršně přípravkem boilit na sršně, už jsem to tady v minulosti psal, je to přímo na sršně a vosy, má to zmazící účinek, je to výborné, používal jsem i raid, ale tomu se vysmály.Jestli je šršeň chráněná nebo není mě vůbec... celý příspěvek >
Chrudimská, 16.3.2008
v Chrudimi jsem byl na vojně v roce  1996 a můžu říct že to byla odrůda velice slušná
Tuje, 16.3.2008
dobrý den, zkuste je pořádně prolít vodou trochu pohnojit, cereritem a hořkou solí. nepřehánět
Vzdálenost thují od drátěného plotu, 29.2.2008
Dobrý den, ikdyž máte momentálně dobré vztahy se sousedem, sadil bych tůje  tak, aby byly po vyrostení 1,5m od plotu. Ono se Vám to možná zdá zbytečné,ale nevíte co se stane za 5-10 let.Nevím jesrli existuje nějaká vyhláška, o tom,že 1,5 od... celý příspěvek >
udírna na zahradě, 28.2.2008
nemáte někdo fotky své udírny? chtěl bych si postavit svou, dřevěnou, ale inspirace chybí. Musí mít udírna komín? Možná to zní hloupě, ale někdo říká ano, jiný ne. Děkuji Luiss
vzdálenost kompostu od hranice pozemku, 27.2.2008
To je pravda, ale soused tam dává zbytky z obchodu(potravin),jako jsou nahnilé pomeranče, cibule a jiné zboží co se mu kazí.
udírna, 26.2.2008
Dobrý den, je lépe postavit udírnu zděnou nebo dřevěnou? Udit by se mělo jen pro soukromé účely, ne na kšeft.
Stromky, 26.2.2008
Dobrý den, záleží kde na ostravsku. Upřesněte polohu.
vzdálenost kompostu od hranice pozemku, 26.2.2008
Dobrý den, nevíte náhodou jestli existuje nějaká norma, která řeší vzdálenost kompostu od hranice pozemku? Děkuji Luiss
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika