Příspěvky uživatele - 174.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Nahořklé maso z nové udírny, 20.11.2008
omastek se do kouřovodu dostat nemuže... je tam vyšší rantl který je zároven kryt plechem rozvádějícím kouř. udírna je ve sklepě kde je poměrně konstantní teplota15-20 st. takže s tím ochlazováním nevím.  viděl jsem nezateplené plechové... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 17.11.2008
Děkuji všem za náměty, první krok který provedu je, že si půjčím bednu-udírnu od nás ze hřiště a zkusím ji připojit na můj kouřovod, abych zjistil jestli za to může konvektomat nebo kouřovod. Zkusím nejprve jen klobásy a o výsledku... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 15.11.2008
Zdráhám se uvěřit tomu, že příčinou hořkosti a štiplavosti je špatný výběr výrobků, které jsem douzoval. Napříkad špekáčky od stejného výrobce jsem jedl douzené v jiné udírně a byly vynikající.
Nahořklé maso z nové udírny, 15.11.2008 Obsahuje fotku
Ještě topeniště...
Nahořklé maso z nové udírny, 15.11.2008 Obsahuje fotku
Zkusím jsem dát fotky pro ilustraci a dispozice udírny...
Nahořklé maso z nové udírny, 14.11.2008
Zatím jsem se neodvážil udit naložené maso, pouze jsem douzoval uzené maso, špekáčky, párky, domácí klobásy. Vše je před douzením velice chutné, po uzení však dostane nahořklou a štiplavou chuť. Udírna je dvouplášťová nerezová, z vyřazeného... celý příspěvek >
Nahořklé maso z nové udírny, 12.11.2008
Nedávno jsem si doma postavil udírnu, bohužel se mi ale nedaří docílit správné chuti masa-po vyuzení je maso nahořklé a kyselé. Udírnu jsem si postavil ve sklepě rodinného domku zenerezového konvektomatu, udím tvrdým suchým dřevem-dub nebo... celý příspěvek >
obracák píce, 8.11.2008
Nemáte někdo zkušenosti s obracákem píce /OP-1,1-1,2/ od Vari? Jak stroj obrací i nahrabuje? Jest-li se investice vyplatí ano či ne. Mám zahradu přes půl haktaru.
Jak uchovat co nejdéle česnek, 5.10.2008
My máme vyzkoušeno.Česnek dobře usušený dáme do papírového mpytle a uložíme do kontejnerku dole v lednici.Tak nám vydrží do další sklizně.Při používání česneku občas prohlédnu paličky jestli se nesesíchají a täk ho berem dříve.Věřtě vyzkošeno berem... celý příspěvek >
Vylepšení, 5.10.2008
 Všechny vás zdravím.Kdo nesnáší kyselé jko jogurt a td. my dáváme místo toho do salátu šlehačku a bez cukru, přidáváme koření mletý pepř. Na celou zadělávací mísu stačí 1 šlehačka.Dobrou chuť.Andy
Kysané zelí, 4.10.2008
Dnes jsme nakládali zelí jako každý rok jenže byla změna. Né , jen se solí a kmínem ale s kořením.Pamatuji si, že doma jsme nakládali s kořením jak uvádite.Bylo moc dobré.Ale chtěla bych zkusit ještě zelí s nastrohaným křenem.Prosím vás neznáte... celý příspěvek >
réva vinná - sazenice moštových odrůd, 31.8.2008
Prosím o radu, které odrůdy jsou vhodné pro pěstování v n.v. 270 metrů n.m. na pardubicku.      Děkuji.
Oprava DS 100 a výběr pily, 20.8.2008
Zdravím všechny, mám taktéž pilu SD 100 a motoricky je na tom docela dobře, ale problém mám s plastovým výliskem tvořícím zadní rukojeť a nádrž. \ve spodní části mi ve spoji nádrž teče a přes všechny pokusy o slepení nebo zacelení páječkou se mi to... celý příspěvek >
Červivé třešně, 28.6.2008
Děkuji, že mě to nenapadlo dřív...
Červivé třešně, 28.6.2008
Máte, prosím, někdo nějakou osvědčenou metodu, jak dostat červy z třešní? Osobně mi to při konzumaci nijak nevadí (když každou neprohlížím), ale děti červíky striktně odmítají. Také v lahvi kompotu to nevypadá nijak vábně. Děkuji.
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika