Příspěvky uživatele - 11.107

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
PP to je právě Váš velký omyl a neznalost, protože to neběhá v čistém hliníku. To je ta nadstandartní kvalita o které psal J.S. a opravdu hobby motory GCV vynikají nadstandartní výdrží.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Pane J.S. viděl jsem pět odrovnaných motorů GCV 160. Pár zadřených ventilů, praský rozvodový řemen a fůru již neseřititelných karburátorů, keré obsuha dovedla do stavu nepoužitelnosti. Zase a znovu Vám musím připomenout, nezpovídejte mě a je zde... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
PP, dlouze se prosím zadívejte na dělení motoru a třeba zjistíte, že součástí jednoho dílu kolikové skříně je i válec. 48.106 stále na vás apeluji a matně doufám, že se bavíme o generálních opravách motoru. Nebo Vy snad nevíte co tento... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Ale tak já to chápu co píšete, ale co s tím, když nový válec s pístem, kruhy a pístním čepem stojí to, co jeho broušení a dodání výbrusových kruhů a pístu. Dám Vám jeden příklad. Ten jsem řešil, ne slyšel. Motor B&S na výměnu klika, válec... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 29.3.2015
Ono je to taky tím, že se dnes nikdo nový nechce rýpat se trojem Vari v zemi. I mládí si raděj na něco sedne aby se náhodou po sezení ve škole ještě neunavilo (třeba). A ti co mají strojek již dýl, nemají potřebu nákupu nového, protože to pořád... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.3.2015
Co to vlastně je  "profesionální" motor?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 28.3.2015
A tak doufám, že to tu už zaznělo. Ekodotace je jen název "akce"  kterou spustila firma Vari a za odevzdaný dvoutaktní motor nabízí čtyřtakt za zvýhodněnou cenu. Je to celé asi jen v jejich režii a na jejich triko. Je to na svobodné vůli každého... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Lidi, když něco píšete, přemýšlejte. Jaké dvě zimy? Životnost olejových náplní je předepsaný počet mth nebo jeden rok, ne?
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
V pohodě. Přeju vám spokojenost, ale stále si myslím, že neděláte dobře.
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
Tento olej, tedy tzv. plná syntetika, není vhodný pro tyto motory ani výrobci je nedoporučují. Jste chytřejší - víte víc o tribologii než oni? Já si tottiž myslím, že motorům nijak zvlášť neprospíváte vaší volbou, jak si asi myslíte. Může se projevit... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 25.3.2015
No a kolik ze životnosti vašich motorů přikládáte "přimazávání"?
Vyber postrekovaca, 25.3.2015
Děkuji pane doktore. Asi to teda vzdám a vrátím se ke značce (solo). I ta délka trubky je tragická a další nákup to celé jen prodražuje.
Vyber postrekovaca, 24.3.2015
Lidi zlatý, není zde prosím někdo, kdo používá aku zádový postřikovač Extol Premium? Je to 18 litrový postřikovač. Hodí se to koupit nebo ne? Děkuji
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
Jak jsem psal, GO se nevyplatí na žádném z debatovaných motorů, ale to si každý spočítá a přizná,  až se ho to bude týkat. Nakonec si řekne, že si, obrazně řečeno" pětistovku přidá a koupí motor nový. Podařilo se někomu z... celý příspěvek >
Ekodotace na motor Vari XP-200, 24.3.2015
No ale napsal jste toho mnohem víc na co jsem reagoval. Asi se chytáme jen toho co se hodí? A ano, repliky mají kvalitu, která je srovnatelná s jinými levnými díly. To je jako popisovat 1+1.
Další diskuze:  11,  12,  13,  14,  15  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika