Příspěvky uživatele - 242.231

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Rozlámání kamene - trhací prášek?, 2.6.2008
A použil Hannibal víno, nebo to ve filmu chtěli "vylepšit"?
Jasmín nebo pustoryl?, 2.6.2008
A ten do čaje se jmenuje jasminum sambac, arabský jasmín, abychom se do toho mohli ještě více zamotat (viz Google). H.
rychle rostoucí ovocný strom?, 2.6.2008
No, něco zasaďte a jděte (jeďte) na procházku k lesu. Jestli budete čekat, až stromy narostou, možná to pak vaše děti už nebude zajímat. H.
mravenci v zahrade, 2.6.2008
Fidlo, DÍKY!
Priprava na akci: Vyroba travniku, 2.6.2008
Ahoj, nessi! Prosím, neberte mé upozornění jako rýpanec, to jen abyste nebyl zklamán, že se vám nedaří všechno podle plánu. No fakt, myslíte, že co je pod širým nebem, dá se udržovat jako koberec v pokoji? Osobně jsem ráda, že to tak nefunguje. Čau,... celý příspěvek >
Květina do koupelky, 2.6.2008
Dala bych šáchor, pokud je okno aspoň trochu osluněné. Roste i ve vodě.
benjamin - kuličky, 1.6.2008
Mohla byste, prosím, Nikolo přidat fotku? Dík, H.
řízkování, 1.6.2008
Danielo, napište, jak se řízkování podařilo. Dnes u nás opět lilo, ale přímo v Kolíně ani kapka. Tady se traduje zvláštní vysvětlení: déšť od západu se u Českého Brodu rozrhne o vysoké stožáry Českých radiokomunikací a putuje na Sázavu a na Labe...... celý příspěvek >
řízkování, 31.5.2008
To je dobré, dík, Danielo. Škoda jen, že jsem neměla takové informace před sedmi lety, když jsem s naší starou a zanedbanou zahradou začínala. Když si vzpomenu, jak na půlce byla jen mrtvá zem, rozhrabaná od slepic a v ní přestárlé rybízy... skoro se... celý příspěvek >
očkování stromkových růží, 31.5.2008
Páni, tak teď konečně vím, co je očko. A vypadá to tak jednoduše, až je to rafinované. Lili, mnohokrát děkuji a zdravím vás. H.
Priprava na akci: Vyroba travniku, 30.5.2008
Nessi: jen malý přípodotek-pokud v okolí vašeho budoucího domu žije ptactvo, možná se vám bude po trávě procházet, kálet do ní (i za letu) a někteří jedinci zobákem dolovat žížaly, což zanechá na ploše celkem dost malých, ale viditelných kráterů.... celý příspěvek >
Jasmín nebo pustoryl?, 30.5.2008 Obsahuje fotku
Tohle mi právě kvete a koupila jsem to jako jasmín nahokvětý. Čaj raději nejdřív kupte originál čínský jasmínový, když si ho uvaříte, květy plují v šálku a pěkně se na ně kouká. Ten čaj je zelený. Pěkné odpoledne. H.
Opylení švestek, 29.5.2008 Obsahuje fotku
...že trocha poezie nikoho nezabije...
Meruňka z pecky, a co broskev?, 29.5.2008
Dobře, tak já ještě něco nastuduju, v místní knihovně je dost prastarých pomologických učebnic, tam se obrátím. Dík č. dva.
Škodná v zahradě - srnec, daněk, 29.5.2008
Pro dva čtyři jedna.dva pět jedna: tak jo, když jsou problémy, musí humor stranou... Račte prominouti, že jsem si dovolila ukázat bláhového hlemýždě, který se přecenil. A k tématu: příležitost vždycky dělá zloděje. Zdravím a dýchejte z hluboka,... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika