Příspěvky uživatele - 175.130

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Cena založení skalky v zahradě, 10.10.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Souhlasím s tím že skalničky se mohu dávat i do větších kontejnerků, vyřazených ponožek /slouží jako vaky na substrát a dají se dobře zasunout do různých mezer atd. / , nebo do předem připravených prohlubní s kvalitním substrátem.... celý příspěvek >
Narušené kořeny, 10.10.2013
Dobrý večer.  Kořeny se každopádně naruší. Pokud je strom v dosahu domu zvažoval bych nebezpečí vyvrácení a násedné důsledky.  Neštřěstí nechodí po horách, ale po lidech. Zdeněk  
Cena založení skalky v zahradě, 9.10.2013
Dobrý večer.  Skalka 2 x 3 m není až tak moc veliká.Píšete, že si kámen - kameny? přivezete. Tu největší dřinu - kameny přivezete.   Co vám brání se pustit do další práce a vlastním přičiněním si dílko dostavět. Praxe se skalkami... celý příspěvek >
Šeřík - dřevo?, 28.8.2013
Dobrý večer. Šeřík je pro řezbáře - šperkaře velice žádané dřevo. Zdeněk
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 22.8.2013 Obsahuje fotku
Ještě jedna fotka - foceno z druhé strany.
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 22.8.2013 Obsahuje fotku
 Dobrý večer. Paní Lído, já pěstuji brambory jenom v trávě a hryzci nejdou do tlejícího substrátu ve kterém rostou brambory. Loňská tráva ve které jsou zasazené brambory se postupně rozkládá a postupně se uvolňuje malinko CO, CO2 a drobet... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 21.8.2013
Na lidský pach na pastičkách hlodavci neberou ohled. Po nalíčení se chytne hlodavec i za několik minut. Lidskou moč respektuje srnčí zvěř. Zdeněk
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 20.8.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Sázení do uzavřených i na hoře "drátěných beden" je životně důležité!!! Hryzcům se musí cíleně a soustavně za pomocí všech dostupncýn prostředků znepříjemňovat život. Je třeba podporovat predátory - kočky nekrmit jenom v zimě když není... celý příspěvek >
Štěpka pod trávník, 20.8.2013
Dorý večer. Pod trávník se dá schovat mnoho. Štěpka se dá normálně osít travním semenem, ale kvalita povrchu trávniku bude dlouho nic moc. Pokud chcete jenom daný prostor pokrtý štěpkou schovat pod trávu je to v pohodě. Pro kvalitní trávník... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 22.7.2013
Dobrý večer. Také žasnu kam se dostal dotaz na - Borůvky z lesa. Jen na upřesnění. Když máte dobře sežízené mazání řetězu a používáte bio olej, potom není problém.  Předpokládám, že je to samozřejmostí pro již dříve použítí.  Jenom... celý příspěvek >
Boruvka z lesa, 21.7.2013
Dobrý večer. Mám také 4 rododendróny a 10 kandských borůvek. Lesní hrabanku jednosuše obsypávám pod keře. Je také dobré využívat odpad ze dřeva - piliny, kůru atd. Do konce dubna ještě ke každému keři přihodím hnojivo pro borůvky a ještě přihrnu. Mám... celý příspěvek >
Hnojení brambor, 21.7.2013
Dobrý večer. Stačí když budete střádat letošní polosenou távu a příští rok do toho nasázíte brambory. Nemusíte okopávat, plít, hnojit. Jenom přihodíte pokosenou novou trávu kolem naťí a v září sklidíte. Zdeněk 
Boruvka z lesa, 21.7.2013
Dobrý večer. Bydlím na Šumavě. Pěstuji bonsaje a společně se stromen /bonsají/ mám brusinky, které kvetou a mají plody. Borůvčí mám zase vnesené ve skalce zatím roste. Zatím nekvetly. Nedělejte si s tím žádnou hlavu. Vemte lesní hrabanku,... celý příspěvek >
Nemocná lípa, 18.7.2013 Obsahuje fotku
Přikládám ještě jednu fotku. Budu rád za každou užitečnou radu. Zdeněk
Nemocná lípa, 18.7.2013 Obsahuje fotku
Dobrý večer. Potřebuji poradit co je s lípou na fotkách a zda se dá ještě nějak zachránit. Zdeněk
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika