Příspěvky uživatele - 195.153

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak Vám letos přežívají ryby, 17.1.2011
evidentne se jim pod ledem daří, vláknitou řasu jsem neměl po celé teplé období, ale co jsem před třemi dny zapnul filtraci tak se jí tam moc nelíbí nějak se schuvalcovala a zmenšila
Jak Vám letos přežívají ryby, 15.1.2011
Jaké ryby to byli? mě dnes roztál veškerý led tak jsem konečně vyděl všechny a všechny žijou a vypadjí zdravě, akorád jsem zjistil že se mi na některých místech troří vláknitá řasa, docela mě to překvapilo ted v zimě.
Výroba filtru, 14.1.2011
asi postavím malý funkční model filtrace a uvidím jak to půjde zdokonalit
Výroba filtru, 13.1.2011
No myslím si že negativum by to být nemělo protože se bude zanášet nerovnoměrně čímž si myslím že dýl a nebude tak ovlivňován průtok mediem alespon myslím a druhý výhoda budu moct udělat uzávěr nějaký šoupcí uzávěr jednotlivých komor sice nevím... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
čemu by vadilo že ho neuvidím když bude v mediu a vydět bude z vrchu jen přece je to 5cm široká mezera, spíš mě zajímá jestli to oblivní proudění vody přes medium
Výroba filtru, 13.1.2011 Obsahuje fotku
Já zase nepochopil to víko, ale tady já nákres toho jak to myslel já, co se týká posouzení vůči kaldnesu bylo myšleno optiké posouzení, co jsem pochopil u kaldnesu jde o plochu na zachycení bakteríí a tohle jí má určitě větší.
Výroba filtru, 13.1.2011 Obsahuje fotku
co myslíte nebylo by to stejně účinné jako kaldnes průměr je 15mm
Výroba filtru, 13.1.2011
jak mají řešené přepady v přepážkách komrční komorové filtry
Výroba filtru, 13.1.2011
Tak uvidím jak ho postavím jestli bude fungovat, ještě mě napadlo umístit přepad mezi přepážkami v předních přepážkách někam do prostřed ale ale přepážku protáhnout do původně předpkládane výšky a zároveň i zachovat výšku původní hladiny ve filtru... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
no hlavně by mě zajímalo jaký je rozdíl mezi takto vyrobeným filtrem, teda pokud vyřeším nějak elegantně čištění medií a komerčním řešením, jaký je poměr velikost jezírka verzus velikost filtru je něco tabulkového nebo opět zkušenost, jde to nějak... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
No tak na živo ne pokud nepočítám městské čističky odpadních vod a tu taky jenom jednu ale důkladně :-) ostatní jen videa na netu, diskuze s Vámi mě nutí myslet a vylepšovat ted se mi docela zalíbil ten nápad na čištění medií pomocí vzduchu a... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
Samozřejmě tu radu chápu jako dobře míněnou, bohužel nikoho takového neznám, ještě mě napadla jedna možnost možná jednodušší a to je čištění vzduchem, kde by se do jednotlivých komor pouštěl prudký proud vzduchu ten by vytlačil bordel z filtračního... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
Proto si píši s Vámi :-) to byl z části žert, ale považuji vás za odborníka alespon co jsem tu četl,  ještě jsem v několika příspěvcích kde jste psal zaznamenal jakousi skepsi z vaší strany k zeolitu můžu se zeptat proč, co se čištění mechanické... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
tak jelikož je šest komor bez první vnořené zbývá mi pěk komor na využíti, poslední komoru nepovítám budo sloužit na čerpání vody zpět takže čtyři komory, pokud druhá a třetí komora bude pro mechanickou filtraci a čtvrtá a pátá pro kaldes tedy... celý příspěvek >
Výroba filtru, 13.1.2011
No dobře ale pokud to bude v posloupnosti provzdušnované a neprovzdušnované medium (kaldes) tak si myslím že to není špatně protože uvolněné nečistoty z prozdušnované komory zachytí neprovzdušnovaná a voda je baleko bohatší o vzduch než komory před... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika