Příspěvky uživatele - 155.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tohle počasí kazí veškerou degustaci, 25.7.2011
Vrátil jsem se ze zahrady kde jsem díky "krásnému létu" musel sklidit Krasavu protože začala praskat.
Melounoviště 2011, 25.7.2011
Právě jsem se vrátil ze zahrady kde jsem od soboty nebyl, to co jsem tam viděl je jedna velká mokrá hrůza, buďte rádi že máte sucho a teplo, s tím se dá ještě něco dělat, s tímto hnusem nenadělám nic. Melouny svěšují listy a to že kvetou je k ničemu... celý příspěvek >
Čím je réva napadená?, 25.7.2011
Já bych to tipoval spíše na plíseň révovou (peronosporu) cituji -  "Na listech jsou nejdřív malé skvrny, které se zvětšují a listy žloutnou a usychají". Máte fotky listů (z obou stran)?
Melounoviště 2011, 25.7.2011
Buďte rád, já jedu na zahradu nasadit zase dveře na foliák, skleník jsem již zavřel, teplota v něm je 16,9°C. Koupil jsem minulý týden Rovral na postřik ale bohužel nejde to ošetřit.
Melounoviště 2011, 25.7.2011
Ten plod není modrý, to jen mat na zelené tak láme světlo. U nás opět prší a je letních 14°C!!!, to je zase léto, némlich jako vloni.
Tohle počasí kazí veškerou degustaci, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Broskvoň Teliesa? pomalu končí a začínáme obírat Redhaven, dozrává rovněž první úroda bělomasé Krasavy. Redhaven má plody menší ale hodně napadené kdejakou verbeží, jsou však sladké. Vynikající chuť má Krasava, bělomasá odrůda je chuťově úplně někde... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.7.2011
Nejvíce plodů na malých mokrých stanovištích je po obvodu, co je vevnitř ani nevím a jak se tam dostanu si nedovedu představit. Melouny mi zakryly i chodníky, lezou do paprik, po rajčatech a kompletně zakryly jahody.  Počítám že tak za měsíc už... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Roubované skoro vůbec, neroubované o krapánek více, tak jednou týdně zvláště po výsadbě. Záleží v jaké lokalitě máte vysazeno, zda je tam těžká vlhká zem nebo lehká propustná kterou voda jen proteče. Na jednom záhoně mám rostliny v zemině na navážce... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.7.2011
Já vím, a taky jsem na základě vašeho poznatku melouny položil . Tento neroubovaný meloun je ještě s jedním zasazen ve 200l nádobě a proto je asi menší. Každá rostlina má jen jeden plod a asi to nemá smysl v nádobě pěstovat, kvetl hodně ale plody se... celý příspěvek >
Melounoviště 2011, 24.7.2011 Obsahuje fotku
Nejste sám, já prozatím vyhodnocuji podle stáří plodů, co bude dál nevím. Poklep je o ničem, bílá-žlutá proleženina, propadající se prdelka plodu, lesk-mat na plodu, kroutící se nebo zasychající stopka? Nevím, budu laborovat a pídit po netu.
Melounoviště 2011, 24.7.2011 Obsahuje fotku
To vypadá na nějaký problém s kořenovým systémem. Odpadávají mi také plody, malinké i větší jak tenisáky, ale rostlina prosperuje a má souběžně další plody velké. Mám mmj. taky jednu neroubovanou rostlinu která je samostatně (cca 2m od ostatních) na... celý příspěvek >
Okurka? Co to vyrostlo?, 24.7.2011
Přesně tak, tykev fíkolistá, někdy umí vyrůst z naroubované podnože okurky, stačí pohlídat a vylomit.
Melounoviště 2011, 24.7.2011
Včera jsem si pouštěl na kp.ru video a četl článek o prvním dovozu melounů z Astrachaně do Moskvy. Kolem 15. tohoto měsíce začala sklizeń astrachaňských melounů a redakce tohoto listu provedla degustaci. Jeden meloun měl být Astrachnskij, druhý z... celý příspěvek >
Cuketa neplodí, 24.7.2011
Cukety máme také vždy jen keříčkové, plazivé neznám.
Skvrny na rajčatech, 24.7.2011
Toto by mohlo být ono.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika