Příspěvky uživatele - Zuzi

Brambořík - zahynul?, 26.5.2010
Dobrý večer, já brambořík nikdy nenechávám v klidovém období. Zalévám jej do misky a podle potřeby přesadím a přihnojím a kvete mi bohatě dvakrát do roka. Mám čtyři barvy a letos kvetou sedmým rokem. Nevím jsetli se ty hlízy podle obrázku probudí ale... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 15.5.2010
Zdravím Micuko, to jaro je poněkud plačtivé. Už mě to vůbec nebaví. Všechny květiny jsem kvůli dešti přenesla domů pod střechu, protože by mi postupně uhnily. Nevěstě déšť kupodivu nevadí ale ženich začal nějak chřadnout tak jsem jej rychle... celý příspěvek >
Anturie - Co to může být?, 16.4.2010 Obsahuje fotku
Konečně se mi po roce podařilo vzpamatovat anturku. Občas ji i rosím. Už nemá flekaté listy a začíná krásně kvést.
Amarylis, 13.3.2010 Obsahuje fotku
Už mi kvetou i ty zbývající dva amarylisy. Skoro mi odkvetly než jsem se dostala k focení. Bramboříky mi začaly opět kvéstí. Mám je už sedmým rokem. Žádný odpočinek nemají a kvetou bohatě dvakrát do roka.Když jsem je poprvé pěstovala podle... celý příspěvek >
Amarylis, 21.2.2010 Obsahuje fotku
Zdravím a už jsem se dočkala prvního letošního květu hvězdníku ze čtyř co mám doma, tak posílám svůj obrázek. Škoda, že těch květů na něm není více, ale jak se do toho obuju, určitě se výsledek příště dostaví. Magda
Amarylis, 7.2.2010
Dobrý večer, mám dotaz k pěstování "hvězdníků". Koupila jsem si cibuli vloni na jaře a když kvetla měla pět stvolů a na každém po čtyřech květech. Ten pátý zaschl, asi už neměl sílu vyrůst. Přes rok jsem se o ně starala, přihnojovala a... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 7.2.2010
Dobrý večer Micuko, tak to jste mě s těma truhlíkama trochu zaskočila, protože jak begónky narostou a bude fučet, hrozí jim pád z okna i s truhlíkem. Zkusím ty hlízy nasadit až ke kraji, aby měly aspoň malou oporu na druhé straně. Ty moje se jmenují... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 6.2.2010
Dobrý večer Micuko, ta fialka je nádherná. Dříve jsem je taky pěstovala, ale teď jsem se zaměřila na gloxinie, ty se mi víc líbí, protože mají nádherné velké květy, tak až mi pokvetou, pošlu foto. Množím si je i listem jako fialku. Dají se... celý příspěvek >
Pokojové rostliny, 4.2.2010 Obsahuje fotku
J á se taky pochlubím s naší palmu už druhou v pořadí (2,5 m),  která nás dnes tlačí z bytu. Magda
Anturie - Co to může být?, 3.2.2010
Já už jsem to s anturií vzdala, nevím jestli jí pomůže přesazení, má totiž větší část listů zežloutlých a zbytek podezřele uvadá, tak nevím, buď to vyjde nebo je konec. Na kapradinu jsem se už nemohla dívat jak opadává, tak jsem jí... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 3.2.2010
Ty brďo a ten květ , takový doma ještě nemám. Až se v létě vypravím do zahradnictví s ibišky, snad i tento druh tam objevím, ale nejsem si tak jista. protože to bych si ho určitě koupila. A ten druhý je taky pokojový nebo venkovní? M
Campanula zvonek nevěsta, 2.2.2010
Dobrý večer Micuko, prohlídla jsem si ten Váš snímek ibišku a myslím, že by se s tím už letos dalo něco dělat. Ostříhejte ty spodní listy až do té malé korunky. Zkracovat tu korunku nemusíte, má dost krátké větve a ibich se v únoru zkracuje... celý příspěvek >
Campanula zvonek nevěsta, 2.2.2010
Dobrý večer, tak je to stopro..on, co mám doma. Všimla jsem si, že ty plnokvěté neodkvétají hned druhý den, tak jako ty prázdné a déle nám všem pěstitelům ibišků dělají velkou radost. Zdraví Magda
Campanula zvonek nevěsta, 1.2.2010 Obsahuje fotku
Micuko, ještě jeden snímek jsem objevila, a to je vlastně sedmý druh ibišku co mám doma.
Campanula zvonek nevěsta, 1.2.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den Micuko, děkuji za radu pro nevěstu. Ještě k tomu ibišku Vám poradím. Nesmíte se bát ho oholit v únoru, ikdyž má pupeny na květ, to všechno dožene do léta. Jakékoliv hnojivo, co mi zbyde při hnojení muškátů použiji i na ibišek a v polovině... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika