Příspěvky uživatele - vrba

Pila nastartuje a "chcípne", 14.8.2015
 Díky všem za reakce Moc se v to nevyznám, ale myslím si, že kdyby byla vadná svíčka tak tu pilu nenastartuji vůbec.Vladimír 
Pila nastartuje a "chcípne", 11.8.2015
Prosím o radu o jakou by mohlo jít závadu. Moje motorová pila ihned po nastartování nabere vysoké otáčky a po někollika vteřinách motor zhasne Díky 
Moření česneku, 12.11.2014
Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s mořením česneku hypermanganem?
Jak jste dopadli s úrodou?, 6.6.2013
Já dopadnul špatně.Česnek je obalený plísní, rajčata a papriky vůbec nerostou, okurky jakbysmet. Broskve i přesto, že byl proveden postřik mají kadeřavost. Všechny peckoviny sice byly obaleny květy, ale díky chladu neopylovány takže ani ta... celý příspěvek >
Množení anthurie, 1.6.2013
Dobrý den.Chtěl bych namnožit anthurii řízkováním.Zná někdo správný postup? Já asi ne, protože se mi to nedaří. Díky za radu. Vladimír
Anthurie - přesazení, 12.7.2012 Obsahuje fotku
Dobrrý den Chtěl bych moji anthurii přesadit do většího květináče ale nevím v kterém ročním období je ta nejvhodnější doba na přesazení A mám ji vůbec přesadit??? 
Množení rebarbory, 8.6.2012
Dobrý den.   Prosím o radu jak se množí rebarbora. Jsou z ní tak dobré koláče, že bych si přál mít rostliny této na zahrádce o trochu víc Děkuji
Anturie, 1.4.2012
Dobrý den. Má někdo zkušenosti s množením anturie ze semínek? Rád bych si ji namnožil, ale nevím jak na to      Vladimír   
Stříhat a neudělat více škody než užitku?, 10.3.2012
Každopádně stříhat. Já stříhám jednoleté větvičky přibližně o dvě třetiny délky těsně za pupenem směřujícím ven z koruny.
Česnek a mrazy, 26.2.2012
díky
Česnek a mrazy, 26.2.2012
Dobrý den Zasadil jsem v listopadu česnek, který během nepříliš studeného prosince vypustil nať a ta nepřežla silné únorové mrazy Teď nevím jestli to mám vyrýt a zasadit na jaře nový česnek nebo počkat a spoléhat na to jestli se vzpamatuje Prosím o... celý příspěvek >
Mrazík, 6.5.2011
U nás bylo -6 Mám po úrodě
Hrušeň cukrovka, 6.4.2011
Dobrý den.Nezná někdo správný název velké.žluté a velice sladké hrušky které se lidově říkalo cukrovka???Díky
Moření česneku přípravkem Merpan, 15.9.2010
Dobrý den. Marně sháním po obchodech přípravek na moření česneku.Byl mi pouze doporučen Merpan, avšak v příbalovém letáčku není o česneku ani zmíňka. Máte někdo s Merpanem zkušenosti? Děkuji Vladimír
Kadeřavost broskvoně, 6.7.2010
Přeji všem hezké léto. Chtěl bych se optat, zda má někdo zkušenosti z vysázením česneku kolem broskvoně. Můj soused tvrdí, že to je proti kadeřavosti, ale jelikož to je " MIČURIN" tak mu moc nevěřím.          ... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika