Příspěvky uživatele - zahradník ToM

Roubovací gumičky, 26.12.2009
Dobrý den v mém okolí nemůžu sehnat roubovací gumičky, můžu je při roubování něčím nahradit?? Děkuji za odpověď
Sázení vrby, 15.11.2009
Jak je mám uskladnit od prosince do výsadby??Chtěl jsem je vysadit podél potoka u lesa myslíte že dělám chybu?
Sázení vrby, 15.11.2009
Dobrý den chtěl bych se zeptat jestli je ještě vhodné období na vysazení vrby košíkářské nebo jestli je už pozdě. děkuji za odpověď
Cesmína obecná a japonská vrbička na hakuro nishiki na kmínku, 21.10.2009
Ano chápete to správně
Roubování čarověníků, 17.10.2009
nejsem si jist jestli má být podnož venku nebo uvnitř
Roubování čarověníků, 17.10.2009
Dobrý den chtělo by to co nejdříve aby se vytvořily pořádné kořeny
Smrkové jehličí, 13.10.2009
Dobrý den před několika lety jsem si přinesl domů nahrabené jehličí a dal jsem ho do igelitových pytlů a zavázal dnes při úklidu v kůlně jsem pytle našel a zjistil jsem že v pytlích je už jenom hlína (jehličí se rozložilo)můžu tuto hlínu použít jako... celý příspěvek >
Jak se zbavit vos?, 13.10.2009
plynový hořák
Hnití x Tlení, 8.10.2009
Dobrý den chtěl bych se zptat jaký je rozdíl mezi hnitím a tleník. A jak dodílí tlení u jablek v kompostu. Děkuji za odpověď
Radikální řez, 6.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den asi před 5 lety jseme si zasadily tento stromek měl několik let krásnou korunu ale už začal řídnout myslíte když bych na něm udělal radikální řez že obrazí a bude mít zase krásnou korunu?? popřípadě kdy ho ostříhat jestli na podzim nebo na... celý příspěvek >
Jak na kuny, 4.10.2009
co takhle použít past?? můžete ji chitit živou a někam odvés
Palma, 2.10.2009
děkuji za odpověď tom
Palma, 1.10.2009 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych se zeptat jestli tato palma znovu obrazí když ji na vyznačených místech uříznu děkuji za odpověď ToM
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika