Příspěvky uživatele - svarcova

Obaleč švestkový - 1. generace, 24.6.2012
Děkuji Vám
Obaleč švestkový - 1. generace, 24.6.2012
Prosím může mi někdo napsat termíny těch postřiků švestek proti obaleči? Je zde vždy psáno po první generaci a později než obal. jablečný, ale ne termín. Já jako laik to nechápu kdy. Já hlavně toho obaleče nepoznám, lítá toho okolo spousta.... celý příspěvek >
Švestky, 23.6.2012
Ano, najdu si to a děkuji Vám. Hana
Švestky, 23.6.2012
 Jo jo ta kapička tam je a dírka do plodu. No a mám s tím něco dělat? Asi 5 m od toho stromu je také švestka a ta to nemá, teda zatím.
Švestky, 23.6.2012 Obsahuje fotku
Že by celou úrodu to zatím ne, ale když to bude takhle pokračovat, tak to bude rychlé. Strom je asi už dost starý a živiny to nevím, nikdy jme ho ničím nehnojili, jsme tu 3 roky, už jsme ho na zahradě měli při koupi.Když jsem to rozkrojila tak pecka... celý příspěvek >
Švestky, 23.6.2012
Prosím o radu, opadávají ze stromu malé švestičky. Můžu to ještě nějak zachránit? Jsou malé a některé už zbarvené do modra a padají hrozně moc. Jsou na některých takové útvary, něco jako jsem našla na obrázkách, kde se píše o monilioze, ale na... celý příspěvek >
Hrušeň Solanka, 6.9.2011
Děkuji za reakce, uděĺám ty postřiky a počkám, snad se probere. A mám ji před zimou pohnojit? Pokud ano, tak čím? Dekuji za odpovědi Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Prosí koukněte mi ještě na obrázky u přispěvku Hrušeň solanka.co by jste s ní děleli, pokud něco jde nebo jí mám rovnou vyměnit. Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 5.9.2011
Děkuji všem za názory.jak je stará nevím a jablka taky žádnej zázrak.líto mi stromu je, ale je fakt, že by se mohla nemoc šířit dál, takže ji porazíme a zasadíme novou.Hana
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011
Ale tráva schla i v době, když 14 dní denně pršelo. A u jiných stromů to není, už podruhé u toho co černá.
Hrušeň Solanka, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu. Mám stále problém s mladou hrušní. Na jaře jsem tady dostala několi rad co s ní, ale bohužel nic nepomohlo. Je mi jí líto vyhodit, tak to ještě zkouším, jestli Vás něco nenapadne. Je celá bez života, v zemi drží. Viz FOTO
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Neumím vložit více obrázkú k jednomu příspěvku, tak to řeším druhým příspěvkem
Černé větve - co je to za nemoc?, 4.9.2011 Obsahuje fotku
Prosím o radu.začaly nám černat větve na jabloni.je to už druhá, letos jsme už jednu porazili. Je to uplně stejné, zǎcnou černat větve a následně usychat.nevim jestli to s tím souvisí, ale ve stínu stromu schne i tráva.u poraženého stromu byla... celý příspěvek >
Jak na rez hrušnovou?, 1.6.2011
Děkuji za odpověď. A budete tak hodná a poradíte mi co s tím?
Postřik, 31.5.2011 Obsahuje fotku
DObrý den, tak jsem stromky postříkala, je to týden / Mospilan a Baycor/ a napadené listy se objevují dál. Je ještě čas, aby přípravek zabral? Mám to postříkat znovu? Dnes jsem na stromku našla nějakou housenku. Švarcová
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika