Příspěvky uživatele - Jitula7

Melounoviště 2015, 12.9.2015
No, já už ho mám větší 18,5 šířka a 21,5 dlouhej, tak uvidim kolik ještě vyroste.
Nemoc listů rhododendronu, 6.7.2014 Obsahuje fotku
Myslíte tedy, ze tohle je houbová choroba?Slunce to nebude, svvíti na něj až odpoledne a večer.Na jaře byl krásnej a plnej listů.
Choroba vřesu?, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Ted jsou správně
Choroba vřesu?, 4.7.2014 Obsahuje fotku
Na vřesech mi začali rezavět konce výhonů, je to nějaká choroba?Děkuji.obrazky mam nějal naopak
Rajčata - zkroucené celé listy, 3.7.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, na rajčatech se mi začali točit celé listy.Je to nějaká choroba?Obrázky mám nějaj naopak.
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Takže, od kořene ke květu vylomit a výše nechat a zalomit po dvou listech?Asi nějak takhle?
Zálistky a výhony bez plodů, 6.6.2014
Dobrý den, četla jsem někde, že zálistky se mají otrhat a ted nevím jestli pod květem a nad nechat nebo naopak?A výhony bez květů se už můžou otrhat nebo později.Děkuji
Co vaše réva? (2013), 13.6.2013
Keřík je asi živý, protože z kmínku odspodu raší nová očka.vše ostatní už skoro uschlo.
Co vaše réva? (2013), 11.6.2013
Zkusila jsem jej postříkat ještě listovým hnojivem, ale už to asi nezachráním, listy už opadávají.Vrchí části výhonů se ještě drží a jsou normálně zelený.
Co vaše réva? (2013), 10.6.2013
Pod keřem je jen hlína, vedle mám ještě jeden keř a ten je v pořádku.Hnojím jen NPK.Dá se tedy ještě zachránit?
Co vaše réva? (2013), 9.6.2013
Rundap nepoužívám a víno je mírně pod stříškou, ale pršelo na něj, tak jak asi všude, když tak pořád lilo.Nakmínku asi před 10 dny vyrašily nové výhony.
Co vaše réva? (2013), 9.6.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, chci se zeptat, moje vinná réva Agát je zničeho nic poschlá listy jdou do žluta.Co se stalo?Plísen, mi nepřipadá.Děkuji Prominte kvalitu foto
Letni strih?, 8.8.2010 Obsahuje fotku
Jasně myslím celý hrozen(obrázek).Děkuji za radu, nechám se překvapit další rok.Na ochutnání to stačí.
Brambořík - zahynul?, 25.5.2010 Obsahuje fotku
Dobrý den, mám asi rok brambořík, krásně   a dlouho rostl a kvetl 15 až 20 květu.Před vánocemi ale začal odkvétat a usychat a do ted neobrazil.Děkuji
Jak seříznout ibišek, 25.5.2010
Tenhle ibišek je právě z toho polámaného.Je první, tak jsem se ptala jak dál.Mužu počkat až odkvete?Ten polamaný totiž dlouho nekvetl, mám ho asi moc v teple, tak si to užívám.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika