Příspěvky uživatele - sopa

D-test, 19.4.2011
nevím jestli bylo šťastné nebo účelové kritérium záběr >= 50 cm... zajímalo by mě spíše 45-50cm, kde je nabídka bohatější
Teakový nábytek - pro a proti, 6.4.2011
možná to bude olejem. od prodejce jsme v akci dostali OSMO rovnou k dřevěné terase, pak jsme druhý rok chtěli ušetřit a koupili nějaký BAU... Do 3 měsíců byl pryč a pak začal zmíněný proces. Zkuste opravdu ten OSMO, je celkem drahý, ale vyplatí se.
Hnojení brambor, 6.4.2011
ta tráva má být loňská, částečně zetlelá. Naopak na mulčování lze použít čerstvou.
Zákrsek, 17.3.2011
byl byste ochotný vložit sem její fotku nebo mi ji poslat? Moc by mě to zajímalo, protože o něco podobné se budu pokoušet. díky!
Je uz cas na sadenie a siatie?, 16.3.2011
už mám vyseto od víkendu, omezil jsem to zatím jen na: cibuli (semínka), mrkev, petržel, hrášek, ředkvičky a jarní cibulku (semínka)... na zbytek, z toho co pěstujeme, je ještě čas. Zem je celkem suchá (vyvýšený záhon), takže semínka čekají na... celý příspěvek >
Réva vinná, málo narostla, 9.3.2011
čekal bych rady, ať necháte poslední 2 očka a zbytek pryč...
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011
nerad bych se hádal, zda plodí nebo neplodí vždy na 2 letém dřevu... loni jsme koupili maliny (druh bohužel nevím), kde by výslovně napsáno, že jde o 1 letou odrůdu a na podzim má jít vše pryč. Samozřejmě jsem neodolal nechal pár neodstřihnutých :)
Plíseň sněžná - je úplně všude, co s ní?, 3.3.2011
praha východ, plíseň sněžná v nedohlednu nebo jen malinké místo, bez podzimního hnojení. Na podzim posečeno na 4cm. Letos chci zkusit posečení na 2,5cm s logikou, že pár cm trávy vs promrznutí nemá smysl a alespoň se nemá kde utvořit plíseň...
Kdy řezat maliny?, 3.3.2011
odplozené určitě ustřihnout u země, tam není co řešit, u ostatních je důležité vědět, zda plodí na 1 nebo 2 letém dřevě
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 17.2.2011
u Prahy, 300 mn, chráněné místo :)
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
růže se tam nehodí, všichni kolem toho místa chodí a aby se pokaždé píchli, to není ono, ibišek zkusím někde omrknout, hlavně jak vymrzá přes zimu... díky
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 16.2.2011
díky za tip, komule se mi nelíbí, alespoň ne podle obrázku, přijde mi to jako taková planá bylina, na weigelii se někde mrknu, ta mi přijde zajímavá, i když to úplně není podle našich představ :)
Jaký dlouho kvetoucí keř před dům?, 15.2.2011
Dobrý den, chtěli jsme před dům nějaký dlouhokvetoucí keř. Vybrali jsme Dipladenii bílou, ale zjistili jsme, že se musí na zimu dát pryč. Existuje něco podobného, co zimu přežije nebo jakýkoliv dlouho květoucí keř? Kvetení ideálně červen-září,... celý příspěvek >
První sekání, 28.5.2010
tráva rostla pomalu a byla dobře prokořeněná, vzal jsem to hned rotační... žádnou újmu jsem nezaznamenal... možná by kosa nebo vřetenová byla lepší, ale nic děsivého se nestalo...
Světlá místa v trávníku, 25.5.2010
u vřetenových je problém: jsou na malé plochy nebo neuvěřitelně drahé... dávat za sekačku 30tis by se mi opravdu nechtělo (a to je snad ta nejmenší) a naopak ta za 7tis je na velký pozemek k ničemu... nebo máte tip?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika