Příspěvky uživatele - AdriM

Hrušeň špatné plody, 29.5.2016
Dobrý den. Máme na zahradě hrušeň, stromů více, ale tato nejstarší, plodila velmi dobré máslovky. Už druhým rokem, ale plody ještě když jsou velmi malé v tomto období - cca 1cm pomalu černají, jsou zpoloviny strupovité. Zevnitř jsou některé (ne... celý příspěvek >
Co je to za škůdce u hrušně?, 23.9.2012 Obsahuje fotku
Prosím můžete se kouknout na obrázek a napsat laikovi co je to za nemoc - škůdce? Původně byly jen červené tečky, myslela jsem, že je to klasická rez u hrušek, ale nedávno se zespodu listů vyrojila tahle hrůza.. Dá se to nějak zachránit? Děkuji... celý příspěvek >
Množení a stříhání euphorbia milli, 6.2.2010
Děkuji mockrát
Množení a stříhání euphorbia milli, 2.2.2010
A je tu někde popsáno to množení a řízkování sukulentů? Jsem laik...
Co je to za květinu?, 23.1.2010
Děkuji, díky názvu už si můžu sehnat podrobnější info a zkusím ji teda i rozmnožit, sice moc nerozumím druhům rašeliny - perlit apod., ale poptám se v zahradnictví.
Co je to za květinu + stříhání?, 20.1.2010 Obsahuje fotku
Moc prosím nepoznáte někdo tuhle květinu, jak se jmenuje? Je koupená v květinářství už docela dávno, název si vůbec nepamatuji, ale kvete téměř neustále a tak se mi moc líbí, je hodně trnitá. A další dotaz je jestli se může stříhat, když kvete... celý příspěvek >
Ostružina - jak ostříhat?, 17.8.2009 Obsahuje fotku
Moc prosím o dotaz, ačkoliv jsem několik příspěvků týkajících se ostružin přečetla, jsem úplný laik. Zasadili jsme tohle jaro ostružinu, začíná se rozrůstat, za což jsme samozřejmě rádi. Ze dvou míst vyrostl docela dlouhý šlahoun, četla jsem, že ty... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika