Příspěvky uživatele - tktz

Domácí výroba filtrace - návod (plánek), 4.4.2009 Obsahuje fotku
já už je mám hotový dnes jsem je zprovoznil,jen je mám za sebou. Na tom  nakresleném obrázku výše je kořenovka moc ve spádu,chtělo by to co nejpomalejší průtok a také doporučuji stáhnout prostředek kalfasu k sobě,aby se neroscápl až se tam dá... celý příspěvek >
vyplatí se nechat zavést na pozemek novou zeminu?, 15.3.2009
nejsem velký zahradník, ale měl jsem stejný problém první majitele když kopali studnu, tak jílem a opukou zavezli kde jaký výmol a díru a nakonec tam naseli takovou tu trávu co vypadá jak žíně! tolik fůr hnoje, kompostu a písku, věčné zapracování... celý příspěvek >
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
né díky já mám tékáčko a pf 62...právě že jsem se tam stavoval ve Starém Plese jen na čumendu a nezdálo se mě jednání a stroje špatný a ceny jsou asi stejný jako v Opavě nebo Brně
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
 3.83 nebudu se do Vás pouštět, jen mám dotaz? Vy máte nějaké zkušenosti s pánem od Jaroměře??
Japonský malotraktor Kubota, 15.3.2009
já ne, ale na ceně jsou lepší a kvalita si myslím bude stejná! Co prodávaj Poláci, tak většinou jsou to fa které toho prodávaj hodně a stále i s příslušenstvím a ND, tak reklamace by neměla být problém(jen cesta je dál)Tady něvědí co si za to říct...... celý příspěvek >
Cesta z kačírku, 15.3.2009
podle mě to je jedno, ale měl by se řádně zavibrovat deskou, protože je kulatý a klouže po sobě
Japonský malotraktor Kubota, 14.3.2009
a co Polsko??? Tam je to o 30 000 levnější 4x4 s čelním nakladačem a sekačka k tomu
Mini balíkovač, 13.3.2009 Obsahuje fotku
Balíkovač Skutočný "špeciál" v kategórii príslušenstva jednoosých traktorov Dostupnosť a priechodnosť je neporovnateľná s konvečnými zariadeniami nehovoriac o ekonomických aspektoch. Za hodinu dokáže premeniť cca 1 000 kg sena na okrúhle... celý příspěvek >
Co si myslite o Mountfield Traktor XHX 24 HD/THX 122 hydro, 12.3.2009
Svahová dostupnost po vrstevnici do 15% u těchto strojů
Pochlubte se svými altány, 12.3.2009
hezkýý žádnej kýč... ta pípa je boží
Hnojení, 11.3.2009
do skleníku lepší origoš koňský granulovaný nehřeje a co stojí pytlík, tak za to budete mít fůru čerstvého
benzínová nebo elktrická motorová pila, 11.3.2009
motorovou
Zakalená voda v jezírku, 11.3.2009
okopčeno                  1,13kg Přírodní pelety z ječné slámy k udržení přirozeně čisté vody a podpoře růstu rostlin do filtru Laguna Falls a Laguna Skimmer.... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 11.3.2009
proč? vždyď je to každého věc co si koupí, já jen vysvětlil že to mám pro zábavu ne na kšeft a chci si to co nejvíc zjednodušit..přece když nebudu na chalupě 14 dní tak mě tam nepoběží počítač který řídí čistotu vody... stačí když poběží čerpadlo 20W... celý příspěvek >
Likvidace řas v malém jezírku, 10.3.2009
no tak já nemám rodokmen u ryb a kus nestojí 30000kč takže se ani panu Štechovi nedivím, že u nic i spí,já vystačím s preventinem za 15 kč a jsou zdravý jako rybyčky... zřejmě to pana Štecha živí a má to u domu, tak si může hrát, ale my to máme jako... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika