Příspěvky uživatele - Bombay

Obnova sadu, 12.9.2008
Ajaj, teď jsem si naběhl, nepřesně jsem se vyjádřil na začátku. Hrušeň mám jen jednu, víc jich tam není. I když je pravdou, že nedaleko máme nějakou "máslovku". Původní jsou jen trny, tech tam je dost a jabloně, ale to je už jiné... celý příspěvek >
Obnova sadu, 12.9.2008
Ono jde spíš o to, že odrůdy mají prý hojné, jen neví, co přesně bude ve školkách. Takže vlastně neupřesnili, co můžou nabídnout. Já právě chtěl vybrat 2-3 odrůdy na Vaši radu a ty pak objednat.
Obnova sadu, 12.9.2008
Tak jsem u nás oběhl zahrádkářské obchody, 1/4 kmeny cca 140-180 kč. Můžete mi ještě jednou zkusit natipovat 2-3 odrůdy hrušní, pro mou výše uvedenou oblast? Jak uvádím, jde hlavně o kvas, neplánuji uskladnování, maximálně pár kusů hrušek na stůl.
Obnova sadu - 60ti leté švestky, 10.9.2008
Dobrý den, obnovuji švestkový sad a poprosím o radu. Stromy mají 40-60 let, rodí cca dva roky, jeden rok poměrně dost, druhý rok je to vždy slabší. Zvažuji prořez či obnovu. Co je vhodnější? Případně kdy prořezat, rozdělit třeba na 2-3... celý příspěvek >
Obnova sadu, 10.9.2008
Dobrý den. Obnovuji pozemky pro předcích a je nutno zasáhnout i do ovocných stromů. Píši tedy na tři fora, snad mi odpustíte:) Rád bych zasadil hrušně a jablka "Jaderničky":) Můžete mi poradit, jaké odrůdy hrušní by byly vhodné na... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika