Příspěvky uživatele - slovacik

Strih v 2 roku, 29.2.2024
Veľmi pekne ďakujem za rady a vysvetlenie. pekný deň
Strih v 2 roku, 29.2.2024 Obsahuje fotku
Dobrý deň, Veľmi pekne ďakujem za rady.  Len jedno nechapem. Prečo mam odstrihnuť práve ten silnejší terminál.  Takže tam ako sú tie spodné konáriky tam v budúcnu začne korunka a druhé poschodie vznikne ked zakrátim teraz terminál a pod... celý příspěvek >
Strih v 2 roku, 25.2.2024 Obsahuje fotku
Dobrý deń, minuly rok v jari som zasadil slivku odrodu Čačanská lepotica. Pri predaji mi ju orezali, tento rok by ju predpokladam trebalo orezat. Mozete mi podla obr naznacit kde co a ako orezat? Dakujem
Rajčata 2021, 27.6.2021
Takze Acrobat, Ridomil uz koncia?  Ja som zo stranky Zafido este tento rok objednal Acrobat a Ridomil a naozaj Acrobat uz nie je v ponuke. Tieto pripravky som mal osvedcene a boli OK. Takze na plesen zabera aj pripravok Ortiva?  Na... celý příspěvek >
Jupí, rajčata asi chytli plíseň, 2.6.2021
Ja som včera paradajky už postriekal Ridomil Gold MZ Pepite. Aj keď neviem, či to nie je skoro. Počasie je take nijaké zima, zamračené, cez deň vyjde slnko. Ale preventívne som ich striekol. Sadil som ich asi pred 3 týždňami tak snaď im postrek... celý příspěvek >
Fialove listy na paprike, 31.5.2021 Obsahuje fotku
Dobry den, na paprike sa nam sfarbuju listky do fialova. Neviete co je s nimi? Nie na všetkých ale na väčšine áno.
Rajčiny Pedro F1, 17.5.2021
A chuťovo su dobre? My sme ich posadili vonku az teraz som čítal, že su to skleníkové alebo do fólie ale aj vonku do teplejších oblastí tak snáď budú ok.
Rajčiny Pedro F1, 17.5.2021
Dobry den, mate niekto skusenost s odrodou Pedro F1? Na trhovisku nás presvedčili že vraj su chutné a nepraskaju. Kúpili sme ešte bejbino, býčie srdce a keďže nemali odrodu Tipo vraveli že Pedro su podobne a dobre.
Rajčata 2021, 15.5.2021
Dobry den, Mate niekto skusenost s odrodou Pedro F1? Na trhovisku nás presvedčili že vraj su chutné a nepraskaju. Kúpili sme ešte bejbino, býčie srdce a keďže nemali odrodu Tipo vraveli že Pedro su podobne a dobre.
Choroba paprik, 26.7.2020
Dobry den Kozie rohy ako tak rastu aj nam. Do jamiek sme davali kravsky hnoj tak aby naozaj to bolo hnojom? Kazdy rok davame ten hnoj do jamiek a taku sme este nemali.
Choroba kapusty, 26.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deň, čo je resp. čo sa mohlo stať kapuste, že začali žltnuť listy uschynať? Posadene priesady boli pekne, kapusta pekne rastla, nemala žiadnych škodcov a teraz po dažďoch začala kapusta žltnuť, schnuť a neviem čo s ňou. Susedia kapustu na... celý příspěvek >
Choroba paprik, 26.7.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deń, od začiatku pestovania paprik tento rok mam probem. Papriky su nejake zakrpatene listy dostanu skvrny zozltnu a opadaju. Keďže tento problem je dlhšie skušal som rozne veci. Polieval som ich hnojivom Kristalon a naposledy som striekal... celý příspěvek >
Paradajka, 2.6.2020 Obsahuje fotku
Dobrý deń, kupili sme na trhu priesadu paradajky odroda Orkádo F1 - vyskusat na chut aka je. Az pred zasadenim som si na priesade vsimol, ze ma nejaky divny vyhon. Foto na obrázku. Chýba klasicky stredny vyhonok, ktorý by rastol do vysky, ale je... celý příspěvek >
Chore jahody, 29.5.2019
Ja mám Dersalect, Honey a Korona. Susedia neviem ake maju ale Koronu maju tiez maju viac druhov
Chore jahody, 28.5.2019
Oplati sa sadenice nechat alebo ich vyhadzat? Susedia okolo nemaju taku chorobu a pritom ja mam vzdusny zahon a vedla huste ale choroba nikde.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika