Příspěvky uživatele - sancho

Gufero Dana Spicer, 1.11.2014
Ahoj, vlastním zahradním traktor Hurricane s manuální převodovkou Dana Spicer. Teď na konci sezony jsem si všiml úniku oleje v mistě kde vystupuje levá poloosa z převodovky. Nevíte prosím jestli se nedají nekde v ČR sehnat gufera na převodovky této... celý příspěvek >
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 22.7.2013
Ahoj, mám tenhle křoviňák doma, ale zatím jsme se nedostal dále než k přečtení manuálu... Nicméně bych se chtěl zeptat na dvě věci o kterých jsem nikde nenašel ani slovo. 1.Stále ještě se má dávat pro první nádrž vyšší podíl oleje do... celý příspěvek >
Vysoké otáčky B+S Powerbuild, 16.9.2012
Ahoj, Nenašel by se tady prosím někdo kdy by mi napověděl... Zahradní traktor (stáří 5 let) s motorem B+S Powerbuild 12,5 Hp karburátor Nikki. Traktor má klasickou regulaci otáček želva-zajíc z místa řidiče.Sekáno výdy na pozici zajíc.O... celý příspěvek >
Údržba žacího ústrojí, 21.10.2010
Dobrý večer, Chtěl bych poprosit o radu čím ošetřit skelet žacího ústrojí u zahradního traktoru. Dnes, na konci sezony jsem žací ústrojí demontoval a důkladně očistil.Ze skeletu se při čištění na některých místech oloupala původní barva a některá... celý příspěvek >
Zahradní traktor Hurricane (Bauhaus), 11.5.2010
Ahoj, chtěl bych poprosit o radu. Jsou to dva roky co vlastním tento zahradní traktor a nyní mí přestala fungovat zvuková signalizace naplnění koše.Nevíte někdo na jakém principu toto funguje a na co bych se měl podívat.Není to sice životně důležitá... celý příspěvek >
Zahradní traktor Hurricane (Bauhaus), 23.6.2008
Ahoj, jelikož jsem se stal o víkendu šťastným majitelem tohoto stroje věnuji večery sudiu návodu k použití a zaráží mne následující věc: u každé nové sekačky kterou jsem měl jsem musel první výměnu oleje dělat po jisté velmi krátké době.Zde se o... celý příspěvek >
Zahradní traktor Hurricane (Bauhaus), 25.5.2008
Dobrý večer, Ctěl bych poprosit o jakoukoliv radu.Zcela vážně uvažuji o koupi zahradního traktoru Hurricane M12592 RB. Motor B+S I/C OHV 9,1KW,2 žací nože protiběžné, mechanická převodovka, sběrný koš 250l.Stejný traktor u nás nabízí Bauhaus ovšem u... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika