Příspěvky uživatele - Broudzalek

Seschlá tráva, 15.8.2009
Jako choroba se mi to nezdá. Podle fotek to jsou zkrátka seschlé zbytky trávy, které vznikly odumíráním starých částí traviny kvůli přeschnutím nebo nepravidelným sečením. Z nich by se měla časem vytvořit plsť, kterou byste měl vytahat... celý příspěvek >
Vyrovnání trávníku, 10.8.2009
S vyrovnáváním jsem se už také potýkal mnohokrát. Na vhodnější postup, než je lať a vodováha jsem nepřišel. Je to dosti pracný postup. Dá se říct, že se mu nevyhne nikdo, kdo chce mít pěkně rovný trávník, jelikož někde si zemina sedne více, někde... celý příspěvek >
Kvalita travního osiva, 19.4.2009
Díky za reakci.. tak trochu jsem si to i myslel :) Už se nedá nic dělat, Supru jsem si koupil, tak ji musím zasít. Chtěl bych se zeptat ale ještě na jednu věc. Kdybych si koupil travní osivo Barenbrug, jak dlouho a v jakých podmínkách se dá... celý příspěvek >
Zkvalitnění trávníku, 21.3.2009
Dobrý den, díky za odpověď. Máte zcela pravdu, někdy je plocha zatěžována více. Pokud jsem to tedy dobře pochopil, stačí prořezat, dosít kvalitnějším osivem a zapískovat.
Úprava trávníku, 24.5.2008
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jakým způsobem je nejlepší odstraňovat z trávníku suché části rostlin? Zkoušel jsem používat hrábě ("s těmi tenkými dráty"), ale práce je to dosti náročná.. Představoval bych si něco jako vertikulátor, který by do... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika