Příspěvky uživatele - atani

Pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 23.4.2009
Tak nakonec jsme taky skončili u neviditelného plotu s obojky. I když z jiného důvodu. Pesani totiž začali ráno utíkat ze zahrady a vydávat se na loupežné výpravy k sousedům a do okolních vesnic. ¨Tak to bylo buď postavit 3m zeď okolo... celý příspěvek >
Lilek - matná barva, světle zelenofialová, 18.8.2008
mám ve skleníku několik sazenic lilku, plody mají dobrou velikost, jen nejsou ani černofialové ani leské. Pokud je nechám déle, tak začnou mít vrásky a gumovatí. Co dělám špatně? Nehnojím, zálivka odstátou vodou. Může lilek dostat úpal? Málo světla... celý příspěvek >
Psi, 29.7.2008
předpokládám, že myslíte plot z venkovní strany? je tam totiž problém, že jakmile ho označkuje jeden pes, strhne se lavina ostatních psů, kteří ho přečůrávají. 1) pokud nemáte okolo chodník - je ideální dát jim 1m před plot větší kámen, aby čůrali... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 29.7.2008
Nemůžu si pomoci, ale zlatý retrívr je pes do domu, podotýkám do domu, ale ne do kotelny, potřebuje kontakt se svou rodinou a spí nejraději co nejblíž rodině. P.s. kdyby tě zavřeli někam do místnosti nebo do kotce, asi bys taky volal ostatní. Kotec... celý příspěvek >
nová zahrada a pes, 29.7.2008
osvědčili se mi vyvýšené záhony - p.s. minimálně 60cm - květiny musí být minimálně nad úrovní zvednuté nožičky, kvůli značkování. Vy máte ale fenu, tak možná to nebude tak zlé. Já mám staré kovové sudy - namalované, a v nich lavory s květinami. Takže... celý příspěvek >
stromková hortenzie, 24.6.2008
Hydrangea arborescens bez problému můžete zasadit do země (substrát pro Hortenzie, nebo směs řašeliny, listovky a písku), samozřejmě jako všechny hortenzie chce kyselou půdu a měkou vodu na zálivku, osvědčil se mi polostín, protože tato konkrétní... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 16.6.2008
naprosto souhlasím, jednomu říkám bestia černá a druhému bestie pruhovaná 
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 16.6.2008 Obsahuje fotku
je pravda, že moji miláčci jsou ještě mladí hovíci (7 měsíců a 2 roky) a nejsou vybláznění, ale přestože jezdíme na výlety a snažím se je utahat, tak na zahradě stále lítají třísky nebo kousky plastů. Naprostá většina akcí se ale odhrává mezi 4:00 -... celý příspěvek >
pes - postrach truhlíků, kytek a stromků, 6.6.2008
poraďte tipy, jak odradit psa od okusování všeho, co se nově zasadí loni na podzim mi ovocné stromky vydrželi asi týden - pak zbyl jen 40cm vysoký okousany klacek (funguje nátěr proti okusu zvěře i na psy?) v pondeli jsem přišla o... celý příspěvek >
Sundavillea - světlé listy, 6.6.2008
Moje sundavillea má velmi světlé listy. Přezimovala doma, substrát a hnojivo používám stejné jako na muškáty. Na jaře byla přesazená. V čem je problém. Poradíte?
jake jsou samozavlazovaci truhliky?, 22.5.2008 Obsahuje fotku
já jsem vyřešila zavěšení truhlíků tak, že mi šikovný švagr udělal háky, které se našroubují na hmoždinku pod parapet - kytky tak nešpiní okna a mám více světla, plánek podle kterého mi to vyráběl, přikládám ;-)  jinak truhlíky používám Floria... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika