Příspěvky uživatele - korny

Za jak dlouho vyschne "zmoklej" zahradni domek, 31.7.2011
AHoj, odhodlal jsem se ke stavbe zahradniho domku srub. konstrukce tl.steny 28mm, strecha 15mm. Bohuzel jsem to jeden den nestihl a v noci zacalo prset a prsi a prsi uz cca 2 dny v kuse..sice jsem na domek natahl plachtu, ale ta je na mnoha mistech... celý příspěvek >
Kryt na studny, 28.5.2011
docela pekna je skruz nad teren s "vymyvanou dlazbou" jako např. vymývané skruže a zákrytové desky od firmy Beton Brož.
Kam umistit cerpadlo - do studny/vedle studny do zahradniho domku, 28.5.2011
Zdravim. Donedavna jsem mel umisteny cerpadlo primo ve studni cca 50cm pod urovni terenu. Hladina vody byla cca 1m pod urovni nikdy neklesla pod 4 metry pod urovni terenu. Vody tedy dost. Ted chci na misto kde mame studnu (jinam to nejde) umistit... celý příspěvek >
Co okusuje listy lekninu, 25.7.2009 Obsahuje fotku
Zdravim, prosim o radu co by mohlo okusovat listy lekninu (viz priloha foto) v jezirku mame 3 likniny (2 vyrejplý z rybnika) a jeden koupenej-druh Attraction a s tim jsou problemy..kdyz mu vyroste list neco ho sezere Nevite co to je..a co s... celý příspěvek >
Šípatka - jak přezimovat?, 21.9.2008
Zdravim, mam1 rokem zahr. jezírko a nevím co s rostlinami přez zimu. Lekníny jsou v hloubce cca 50-60cm - tak bych je tam chtěl nechal. Kosatce v cca 30cm - s tema bych taky nic nedelal. Ale nevim si rady s šípatkou (pry prezimovava jenom hliza).... celý příspěvek >
Jak napojit čerpadlo (zasuvku) ve venkovnim prostredi?, 17.8.2008
Zdravim, ma nekdo zkusenost jak propojit čerpadlo ze zahraniho jezirka na el. proud? Puvodne jsem chtel ustrihnout drat od čerpadla (el.vidlici), tu spojit s dratem, kterej mam natazenej k jezirku, cely to zalit tavnym lepidlem (tedy spoj), ale jak... celý příspěvek >
Tvrdá voda ve studni (25 jednotek) - co s tim? (na zalévání), 16.8.2008
Prosim o radu.. Zmeril jsem si celkovou tvrdost vody ve studni - 25 jednotek. Co s tim? Docetl jsem se ze voda nad 20 jednotek by se nemela pouzivat ani k zalevani..chci zalevat pouze travu Stara 1 rok, hloubka 10m, kopana, skruze 1m, jilova... celý příspěvek >
kolik vody se vypaří za den?, 14.8.2008
Dekuji za rady udelal jsem nejake upravy, uvidime.. zkratil jsem potucek vodopad tece primo z hadice pak dam vedet jak to dopadlo..zatim 2 dny trochu prselo tak vody furt stejne..
kolik vody se vypaří za den?, 12.8.2008 Obsahuje fotku
Mame jezírko cca 20m2 / 7m3 a ztraci se nam voda.. Odhadem 1-2cm za den coz je 200-400litru /den Ted je opravdu horko, ale prijde mi to stejne dost. Jezirko mame par tydnu takze to zatim nemuzu porovnat s odparovanim v chladnejsich dnech.. K... celý příspěvek >
Co je tohle za plevel a cim ho znicit?, 5.5.2008 Obsahuje fotku
Prosim o radu, po aplikaci Roundapu jsem vysel travu, ale vsude se mi vyrojil tenhle plevel..VIZ PRILOHA OBRAZEK nevim co to je..mozna preslicka.. A cim to znicit, aby zustal travnik? Dekuji predem za radu P.
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika