Příspěvky uživatele - RadimL

koupě traktoru - skladovky - negativa?, 7.4.2008
Ahoj, chtěl bych se ujistit: Může se na motoru (nenapadá mě na čem jiném) nějak negativně projevit, že byl traktor min. půl roku (možná i déle) na skladě u prodejce? Nebyl přitom uvedený do provozu. Myslím, že plaším zbytečně a nemělo by... celý příspěvek >
StarJet Comfort 102/18 - alternativa?, 7.4.2008
jj - ta přední náprava je tam opravdu hezky masivní...
StarJet Comfort 102/18 - alternativa?, 7.4.2008
Díky, jenom mě tak napadá - v aktuálním ceníku Starjetů platném od 25.9.2007 už ten model nefiguruje. To znamená, že ho má prodejce na skladě už opravdu dlouho... min.  půl roku. Nemůže tak dlouhé skladování před zahájením provozu přinést... celý příspěvek >
StarJet Comfort 102/18 - alternativa?, 7.4.2008
Ahoj, tak mám asi vybráno: StarJet comfort 102/18. Je to už nevyráběná verze - technikou stejná jako StarJet exclusive P5 - liší se jen "slabší" verzí stejného motoru B&S Vanguard. P5 má 20Hp - ale je to asi jen nějaká fikce, protože... celý příspěvek >
převodovka Tuff Torq K46, 3.4.2008
koukám, že píšu jako Tatar - v té druhé věte jsem chtěl říct: "co člověk kvůli domácímu použití ani nevyužije..."
převodovka Tuff Torq K46, 3.4.2008
o Starjetu taky uvažuju - nenarazil jsem na žádné negativní reference s ním spojené. Na druhou stranu si říkám jestli je nutné kupovat něco, co člověk díky domácímu použití na nijak extrémě velkém pozemku (traktor kupuju spíš kvůli úspoře času -... celý příspěvek >
rozdíl mezi traktorem StarJet a StarJet Exclusive?, 3.4.2008
Ahoj, rád bych se zeptal jestli tu někdo nemá bližší info, čím vším se liší traktory StarJet a StarJet Exclusive. Z info na netu je vidět, že designem a že exclusive má větší koš (360l). Jinak ale motor (Vanguard 20HP) i převodovka... celý příspěvek >
převodovka Tuff Torq K46, 3.4.2008
Díky za odkazy. Výrobce sám udává zatížitelnost 306 resp. 317 kg, což mi nepřipadá jako nějak zásadní rozdíl. Jestli je 19mm málo těžko říct - asi nebude záležet ani tak na množství (materiálu) jako spíš na kvalitě... Jinak já chci... celý příspěvek >
převodovka Tuff Torq K46 & K62, 2.4.2008
Ahoj, rád bych se zeptal čím se liší převodovka Tuff Torq K46 a K62.  Z toho co se píše v běžných info u jednotlivých zahradních traktorů je zřejmé, že K62 má uzávěrku a K46 ne. Já chci taktor jen na sečení trávy v podstatě po... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika