Příspěvky uživatele - Albe

Lonicera Henryi, 18.7.2005
Potřebuji pohledově pokrýt asi 6 m drátěného plotu. Docela by se mi líbil neopadavý zimolez. Máte s ním někdo zkušenosti? Můžete mi také poradit v jaké vzdálenosti mám jednotlivé rostliny sadit? Také jsem se dočetla, že někdy vymrzá. Moc děkuji za... celý příspěvek >
Lonicera Henryi, 11.7.2005
Také jsem si vybrala pro pokrytí plotu tento zimolez. Líbí se mi, že je neopadavý. Potřebuji pokrýt jen asi 6m drátěného plotu. Můžete mi někdo poradit vzdálenost jednotlivých rostlin? Někde jsem se také dočetla, že někdy vymrzá. Děkuji za rady
přísavník révovitý, 20.9.2004
Paní Alice, děkuji za radu. Podle podmínek, které máme bych si vybrala ten přísavník révovitý. Jestli dobře předpokládám, je to tzv."psí víno" - přísavník pětilistý s úponky. Na zahradách ho často vidím, ale v nabídce zahradníků (ani... celý příspěvek >
Rostliny k drátěnému plotu, 1.9.2004
U rod.domku máme poměrně malý pozemek. Chtěla bych něco vysadit k drátěnému plotu a tím vytvořit alespoň částečnou pohledovou clonu. Problém je v tom, že to nemohou být žádné keře ani túje, širší než 30 cm. Na starém plotu byla pěkná stěna s nějakých... celý příspěvek >
Azalky, 13.3.2003
Koupila jsem 3 ks azalky Knapp-Hill. Podle etikety dorostou asi do výšky 120-150 cm. Nastudovala jsem asi všechno ohledně složení půdy a prostředí, které azalky vyžadují. Prosím však o radu, v jaké vzdálenosti od sebe je mám vysadit, aby nebyly za... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika