Příspěvky uživatele - dar

tatarova hruška, 8.10.2008
uvažuji o výsadbě této odrůdy, ale zajímalo by mě pár věcí.  Má někdo zkušenosti s pálením z této odrůdy? Jakou má asi cukernatost? Podle mě by to mohlo být docela zajímavé. Napůl hrušeň a napůl jeřáb. Jak vůbec chutná toto ovoce. Děkuji
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
pane Vysloužile, nezbývá než opět s Vámi souhlasit. Nějak se nám to zvrhlo od původního tématu, takže bych to radši ukončil. Všem děkuji za příspěvky
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
takže třeba na semenáči Jaderničky můžu mít zákrsek :-) Budu ho sice stříhat jako živá plot, ale bude to zákrsek:-) Plodů se taky asi nedočkám, ale bude to zákrsek :-) V tomhle mě asi pánové nepřesvědčíte.
houby z lesa na zahradě, 6.10.2008
Já jsem nad tím taky uvažoval a skusil bych přesadit i nějaký stromek z lesa, na jehož kořenovém systému bude navázáno podhoubí hřibů. Přece pokud třeba kozák žije v symbióze s břízou, tak pokud přesadím břízku s větším balem u které rostou kozáci,... celý příspěvek >
výsadba podnož myrobalán, 6.10.2008
Takže, když koupím stromek na málo vzrústné podnoži, múžu z něl udělat vysokokmen? :-))   Nebo z podnože semenáče zase zákrsek? :-)) Je to Váš názor a já Vám ho nebudu vyvracet
výsadba podnož myrobalán, 2.10.2008
díky byl to jenom takový nápad
výsadba podnož myrobalán, 2.10.2008
Měl bych dotaz, pokud zasadím stromek na méně vrzrůstné podnoži, třeba myrobalán, je možné ho zasadit pod místo štěpování, aby zakořenila i roubovaná část a místo zákrsku bych třeba vypěstoval vysokokmem. Důvod je prostý odrúdy, které chci zasadit... celý příspěvek >
Gabrovská pro slivovici, 19.9.2008
Gabrovská je částečně samosprašná. Jako vhodný opylovač je nejčastěji doporučována odrůda Stanley.
Gabrovská pro slivovici, 19.9.2008
Já vsadím na klasiku z horňácka Durancie.
životnost zákrsku, 18.9.2008
Chtěl bych se zeptat, jakou mají životnost zákrsky. mám na zahradě jeden zákrsek, který je zde nejméně 16 let a kvalita jablek je čím dál horší. Jsou stále menší a menší(nepomůže protrhávání). Ještě před 5 lety to byly krásné jablka(bez prořezávání... celý příspěvek >
Plíseň révová, 15.9.2008
Prosím oradu, kdy stříkat révu proti plísni révové. Jedná se o mladou révu, která ještě neplodí, ale plíseň ji docela decimuje. Má to cenu ještě letos, když za chvíli stejně přijde zima? Děkuji
housenky v rezokvětlých květenstvích, 28.5.2008
My jsme měli na jabloni vždycky krásné a velké jablka, dokud jsem jabloň neošetřil proti květopasovi. To jich bylo sice 4x více ale strom to neutáhl a tak vesměs byly všechny hodně drobné. Letos bez postřiku a vypadá to dobře. Příroda si poradí... celý příspěvek >
veverky, 28.5.2008 Obsahuje fotku
u nás je taky a je docela super, spíše ji krmíme než vyháníme
klíšťata na zahradě, 21.5.2008
Jak už bylo napsáno, ořešák nefunguje, zahrada se musí sekat, na nízké trávě klíšťata nejsou. Jelikož mám loveckého psa jsem každý den v lese, a je to nadělení. Klíštat je u nás mraky.  Docela slušná ochrana je sprej Difusil u nás ho používají... celý příspěvek >
Papriky - můžou už ven?, 21.5.2008
tak to se chci taky zeptat
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika