Příspěvky uživatele - rnk

Pílenie ladu motorovou pilou, 25.1.2010
Pokud použije rostlinný olej na mazání lišty, tak by to vadit nemuselo. Ale stejně bych to nedělal.
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009
Mimochodem předevčírem bez inspirace fiskarsem jsem se rozhodl podobný tvar použít na štípací klín na štípačku. Ten originální není ideální. Realizace však chvíli potrvá.
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009
Díky. Uvažuju, že to zkusím vybrousit na kalaču.
Kladivo Fiskars 5Kg, 10.12.2009
Zkoušeli jste někdo nabrousit stejný tvar břitu jako je na Fiskars na obyčejné sekeře? Je tu někdo kdo dokáže změřit úhly na fiskarsce?
Kladivo Fiskars 5Kg, 8.12.2009
To mě zajímá, napište kde jsou.
Kladivo Fiskars 5Kg, 7.12.2009
Hmm, já mám 5kg palici od nás ze železářství za 430,- Kč. Je to asi čína, ale drží dobře a než ho rozmlátím bude trvat hodně dlouho. Jeden klín už jsem s ním rozmlátil a na kladivu žádné poškození. Nevím proč byc měl dávat 1000,- za Fiskars. Sekyra,... celý příspěvek >
Palivo E 85, 4.12.2009
Příliš věříte výrobci. Je to mocná lobby která jde za penězi. Levnější je to jen proto, že to dotuje stát. Kdyby se z toho odváděla spotřební daň jako z benzinu tak by nikdo z Vás neuvažoval, že by to koupil. Je to podobné jako solární elektrárny. Z... celý příspěvek >
Palivo E 85, 2.12.2009
Já bych to tedy neriskoval u žádného stroje. tedy mimo takovyho, ktery ma jit brzo do šrotu. Navic podle poslednich vyzkumu je vyrobou paliv z plodin poškozována příroda ještě víc než palivy z ropy.
Domácí šunka, 26.11.2009
Tak mne napadá, jestli nepřekračujete teplotu. Při 80 to má být, ovšem jestli se Vám to v opraxi podaří dodržet. Někde jsem četl, že při varu to chutná jak vařené maso.
Hlinikove zebriky, 26.11.2009
Síla stěny JE DŮLEŽITÁ. To je právě ten důvod, proč je nebezpečí, že s vámi žebřík zlomí. U hobby jsou profily vyrobené svařením z plechu právě proto, že není možno vyrobit tažený profil s tak tenkou stěnou. Profi jsou z tažených profilů. Je to... celý příspěvek >
Hlinikove zebriky, 26.11.2009
Alve Forte je dobrý. Mám ho doma. Jiný bych nebral. Pokud někdo chce riskovat tak ať se alespoň podívá na to zda jsou profily vyrobené skutečně tažením (profi) nebo svařením z plechu (hobby). Je to vidět když se podíváte dovnitř profilu. Nesmí tam... celý příspěvek >
Domácí šunka, 26.11.2009
Tak tak. Rychlosůl (Praganda) nahraditená je. Dříve jsme ju do láku na maso a slaniny před uzením dávali, ale posledních pár let nedáváme. Použijeme obyčejnou sůl a česnek (česnek mimo šunku). Rychlosůl totiž není vůbes zdravá a děti by ji vůbec... celý příspěvek >
Spadlý strom - právní odpovědnost za škodu, 20.11.2009
Asi bude lepší obrátit se na nějakou právní kancelář.
Krystaly v benzínu, 18.11.2009
Pokud je to z ledničky tak to bude asi polystyten (neplest s tím pěnovým) a ten se rozpustí kdečím, benzinem myslím taky. Schválně zkuste technický benzin. Ony plasty, když jsou dost staré a zvětralé tak je lze rozpustit nečekanými látkami. Mě se... celý příspěvek >
Výběr motorové pily, 31.7.2008
Vy jste asi odborník, ale když já jako začátečník uvažuji mezi A a B a s oběma jsem mimo, budu velmi vděčný, když mě někdo upozorní na C, která se hodí lépe.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika