Příspěvky uživatele - petraoz

Sežrané listy u malin, 1.6.2014
Dobrý den, prosím o radu. Mám hodně malin a nyní jsem si všimla, že mi něco žere listy, a to celé.  :(  Na vrškách malin jsou už jenom stonky od listů a postupuje to dolů. Postříkala jsem mospilanem. Mám pocit, že to nepomohlo. Měla... celý příspěvek >
Katalpa nana, 9.11.2012
Dobrý den, na jaře jsem na svou zahradu umístila Katalpu nanu. Samozřejmě opadalo všechno listí, ovšem do konce roku se objevilo nové listí jenom na kmeni, které jsem poctivě obírala. Nemohlo se s korunkou něco stát?  Byla vysazována cca na... celý příspěvek >
Šalvěj zářivá je letnička?, 1.9.2012
Dobrý den, už nevím co si mám o šalvěji zářivé myslet. Je to letnička nebo trvalka? Vydrží mi na záhoně pár let nebo každý rok se vysazuje?  Na různých servrech jsou různé informace. děkuji Petra
Dithane a Mospilan, 27.8.2012
Dobrý den, mohu smíchat Dithane na plíseň a Mospilan na mšice v jeden postřik nebo to zní jako jeden velký průser?  :) děkuji Petra
Prosím o název keříku, 10.8.2012 Obsahuje fotku
Prosím prosím, kdo ví, jak se jmenuje to stříbrné vzadu za šalvějí?  :) Děkují.
Žloutnutí plodů okurek, 15.7.2012
Hnojím jednou za 14 dní tekutým cereritem. Tak já nevím.
Žloutnutí plodů okurek, 14.7.2012
Tak mě taky. Vody mají hodně. Kvetou jak o život, akorát ty plody zežloutnou a odpadnou. Nic po nich neleze. Zelenější barvu listů jsem snad ani nikdy neměla, tak já nevím. Nějak se mi letos v tom skleníku nedaří.  :(  Přemýšlím, jestli... celý příspěvek >
Vistárie, 9.7.2012
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda existuje nějaká nižší forma Vistárie a na její barvy. Na netu jsem "vygůglila", že má od 5 do 15ti metrů a jenom fialovou a bílou barvu. Sousedka má žlutou (teda zatím na papírku u rostliny) a tu jsem... celý příspěvek >
Co s těmito výhonky u rajčat?, 16.6.2012
Já bych to bez lítosti odstranila.
Hledám keřík.., 16.6.2012
No já na ně koukám a pořád přemlouvám. Je pravda, že u země jde vidět, že se nějaké maléé výhonečeky snaží. Ovšem je červen a pořád vypadají jako v zimě. Nevím, jestli se mi chce čekat na to, jestli tam zas budu mít hezké keříky nebo rovnou jít a... celý příspěvek >
Hledám keřík.., 16.6.2012
Tak to bylo rychle. Je to třezalka kalíškatá. Vygůglila jsem to jako třezalka - vypadlo hoooodně druhů a já si našla tu svoji. děkujii
Hledám keřík.., 16.6.2012
Dobrý den, měla jsem na skalce 6 keříků, které nejspíše zmrzly. Dávala jsem jim pořád šanci, ale myslím, že je s nimi amen. Teď bych je chtěla nahradit stejnými a nevím co si mám jít koupit. :) Je to listnatý keř, výška cca 40 cm. Dřevnaté... celý příspěvek >
Postřik proti škůdcům jako systémový insekticid, 10.6.2012
Dobrý den, obracím se na zkušené zahrádkáře. Existuje prosím něco podobného jako Careo (postřik proti škůdcům na okrasné rostliny s delším účinkem) na zeleninu? Myslím papriky, rajčata, okurky.  Logicky si myslím, že asi ne, ale raději se... celý příspěvek >
Automatická závlaha ve skleníku, 10.6.2012
Mám kapkovou závlahu od Gardeny se spínacími hodinami a tlakovým ventilem. Zalíváme 4x denně po 5 minutkách. Minulý rok jsme zalívali 2x denně po 15 minutách. Je u toho na hadici nádoba, do které se nalévá tekuté hnojivo a při zalívání se to... celý příspěvek >
Rajče tyčkové - asi mu není dobře, 8.6.2012
Ta půda je kolem divná, protože je vyschlá. Zalívají se jenom rostlinky. Proto mi tam ani nerostel plevel. :) Zalívá se přímo k rostlince 4x denně po 5 minutkách.  Hnojivo mají tak co 14dnů. Odrůdy si nejsem teda vůbec jistá. :(
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika