Příspěvky uživatele - rzamazal

Vyorávač za zetor, 25.9.2008 Obsahuje fotku
Mám na to vyoravač pásový jednořádek co je origo za TZ4K14 .V bazarech je k sehnání. typ AVB. Dělám s tím 400m2 brambor a bezvadně funguje.viz foto
Co mu chybí? Choroba, nebo škůdce?, 30.7.2008 Obsahuje fotku
Jabloň rubín z roku 1986 má zvláštní zabarvení listů.Je to choroba, nebo škůdce, nebo nedostatek některého prvku?? Děkuji
traktor HQ LT151 - napnutí klínového řemene, 8.5.2008
Na sekacím agregátu, konkrétně na pravém rotoru je napínací kladka se silnou pružinou, která řemen od pohonu nožů napíná neustále. Pokud jste řemen vyměňoval, tak jste ho nasadil asi chybně, nebo je chyba v této kladce a poškodilo se něco /např.... celý příspěvek >
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 8.5.2008
Jeslti si myslíte, že zahradní traktorky jsou jen na sekání trávy, tak se podívejte na stránky výrobců a naleznete tam u všech doporučené příslušenství od zimních fréz na sníh, radlic, vertikutátorů, areátorů, válců, vozíků a drtičů a bůh ví... celý příspěvek >
Hydro gear - převodovka u zahradních traktůrků, 8.5.2008
Správný tlak v pneumatikách / zadní cca 0,6-0,8 a přední 1,0-1,2 atm dle výrobce a doporučení/ je nutné dodržet, jinak se nevyvarujete poškození skříně.Zadní gumy musí být trochu podhuštěné aby snesly právě nárazy a nerovnosti a nepřenášely je na... celý příspěvek >
Vertikutace s Wolf-Garten UV-40H, 16.8.2007 Obsahuje fotku
Chtěl bych si zakoupit benzínový vertikutátor Wolf-Garten UV-40H na zahradu. Používáte někdo tento stroj a jaké s ním máte zkušenosti?? Měl jsem z půjčovny vertikutátor profi MTD a nebyl jsem s ním vůbec spokojený, jelikož téměř vůbec vyhrabanou... celý příspěvek >
Naklepávač na kosu, 14.8.2007 Obsahuje fotku
Zasílám Vám foto jednoduchého naklepávače na kosu, který si otec vyrobil před 20 lety.Je to el.motorkem poháněný hřídel v ložiscích přes řemenici. Na hřídeli je vačka, která zajišťuje zdvih kladívka a zpětný ráz zajišťuje silná pružina.Kosy již... celý příspěvek >
vyvažovačka na nože, 4.4.2007
Prosím nemáte někdo jednoduchý plánek na vyvažovačku na žací nože na sekačku?? Pošlete mi ho na rzamazal@volny.cz. Potřeboval bych si ji vyrobit. Děkuji
snížení hluku tlumiče výfuku u sekaček, 7.2.2007
Poraďte mi jak se dá lépe utlumit výfuk motoru Brigg u sekačky.Díval jsem se na Brill, kde dle reklamních materiálů tvrdí, že dělají nejtišší sekačky na světě a dle zveřejněných technických parametrů mají 93-98 dB hlučnost. Mám traktor CTH 155 s 15,5... celý příspěvek >
nože do sekaček a travních traktorů, 7.2.2007
Prostudoval jsem všechny výrobce travních sekaček a traktorů se zaměřením na jimi vyvinuté a dodávané nože z hlediska tvaru a geometrie, ostří, použitého materiálu, uchycení a funkčnosti. Jen některé nože byly po určité stránce lepší a bylo vidět že... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika