Příspěvky uživatele - PavelPl

Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 12.5.2022
Prosím můžete popsat, jak jste zemní registr vytvořil, jak funguje, zda máte betonové základy nebo z jiného materiálu? Při dnešních cenách zeleniny z Holandska a Španělska by se mi Váš systém líbil. Slyšel jsem o systému, kde elektřina honí vzduch do... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 12.5.2022
Děkuji za odpověď, s těmi malinami to je geniální. Takže asi ani netvoří odnože... Já jsem myslel pod zem hadici, která má z výroby zatavené dírky s labyrintem, aby dovnitř neprorůstaly kořeny. Pod zem kvůli plevelům, Kdyby to bylo na záhon 10m... celý příspěvek >
Skleník s beztlakovoou kapkovou závlahou z barelu, 10.5.2022
Vážení, plánuji na zahradu (záhony, skleník nemám) dát kapkové zavlažování,  1-2 cm pod zem. Zatím bez automatiky. Protože jsem nikde nenašel odpověď na otázky které mě trápí, ptám se zkušenějších. Aby se hadičky nezanášely, jsou třeba... celý příspěvek >
Moje luskoviny v roce 2020, 12.3.2022
Fazole jsem měl loni také dvoumetrové, záleží zda se mají po čem pnout. Žrala mi je ale nějaká malinká potvora, byla mezi spodní a vrchní stranou listu, tak jsem na ni nijak nemohl. Nejsem si jist, zda nedal větší úrodu keříček fazole než jedna... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika