Příspěvky uživatele - Azifaral

Vertikulátor Wolf-Garden, Yard-Man nebo jiný?, 16.4.2008
Podařilo se nám konečně trochu zkulturnit louku u domu (cca 2500 m/2), takže už nemáme trávu po prsa plnou bodláků a kopřiv, ale bez problémů ji sekáme na 4-5 cm výšku. Ale samozřejmě k ideálnímu trávníku to má ještě hodně daleko. Jenom pro upřesnění... celý příspěvek >
Hospodářská pila HVP 60A, 19.10.2007
Vzhledem k tomu, že topíme dřevem tak zvažuji koupení nějaké jednoduché hospodářské pily a teprve až teď jsem narazil na HVP 60A. Průměr pilového kotouče je 600mm a umí řezat jak na stole (průměr 180mm) tak v kolébce (220mm). Příkon motoru je 4kW,... celý příspěvek >
Malotraktory - srovnání Vari, Dakr a Robot - máte někdo zkušenosti?, 28.5.2007
Plánuji v dohledné době koupit malotraktor a v této chvíli bych jej chtěl mít především jako kultivátor, ale plánuji k němu připojit k němu připojit v dohledné době i bubnovou sekačku, radlici, vozík na svážení dřeva a kamení atd. Momentálně jsem... celý příspěvek >
Dakr - Panter - máte někdo s tímto strojem své zkušenosti?, 12.10.2006 Obsahuje fotku
Diky moc za perfektni reakci :) RZS sestava se mi libi, ale k te jak jsem pochopil se neda nasledne dokoupit snezna freza a to mu taky dost jde. Takze zustanu u Panteru :) Co se tyka otaceni, tak v mem pripade to asi nebude moc velky problem, protoze... celý příspěvek >
Dakr - Panter - máte někdo s tímto strojem své zkušenosti?, 12.10.2006
Protože jsme se stali hrdými majiteli domu se zahradou cca 2,5ha, kde je dneska trochu divoká louka, tak velmi zvažuji nákup bubnové sekačky. No a vzhledem k blížící se zimě také zvažuji koupi sněžné frézy. Nechce se mi moc nakupovat X jednúčelových... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika