Příspěvky uživatele - zltyagat

Travní koberec - pokládka svépomocí, 24.6.2023
Dobrý den,  uvažuji nad pokládkou travního koberce svépomocí (cca 100 m2). Máte někdo s tímto zkušenosti? Nebo je lepší zaplatit si firmu? Dle návodů na internetu to nevypadá až tak složitě, ale realita může být jiná :). 
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 26.3.2022
Dobrý den, tak píšu jak to dopadlo, nakonec jsem objednala přes internet borůvky ze Spomyšle. Přišly před pár dny, a jsou velké a hezké, jsem spokojená. A ještě nové informace k tatraberry.sk / panu Šimalovi, kterého jste zde i v jiných... celý příspěvek >
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 6.2.2022
Děkuji všem za odpovědi, počkám tedy na jaro a zajdu vybrat osobně (pokusím se najít nějakou farmu blízko Prahy co má odrůdy co chci :)). K věku sazenic ze Spomyšle - napsala jsem jim a tohle mi odpověděli, také jsem dle velikosti kontejneru... celý příspěvek >
Sazenice borůvek - kde nejlépe koupit, 5.2.2022
Dobrý den,  prosím o radu kde nejlépe koupit sazenice borůvek? Ideálně zahradnictví co sazenice zasílá, nebo v blízkosti Prahy. Zvažuji zatím buď: - zahradnictví Spomyšl - mají 2-leté sazenice v kontejneru 2,5L za 229 Kč - borůvkova... celý příspěvek >
Kde koupit podnož pro roubování (Praha a okolí), 14.8.2021
Dobrý den,  chtěla bych zkusit roubování jabloní a slivoní, nevěděli byste mi doporučit, kde koupit podnože? Ideálně Praha a okolí, ale klidně i dál. Zeptala jsem se v několika školkách, ale tam mi řekli že podnože samostatně... celý příspěvek >
Zahradní domek z PUR panelů, 17.3.2021
Dobrý den, přemýšlíme o stavbě zatepleného zahradního domku, z PUR panelů. Chtěla bych se zeptat, zda s domkem z PUR máte nějaké zkušenosti, a jestli jste spokojeni? Foto pro inspiraci by bylo taky skvělé :).  Děkuji :)
Kde kúpiť ovocné stromy (Praha a okolie), 19.7.2020
Dobrý deň,  chcem si v záhrade vysadiť cca 15 ovocných stromov (rôzne - jablone, hrušky, slivky, marhule, broskyne). Vedeli by ste mi poradiť nejaké dobré záhradníctvo, kde ich kúpiť, ideálne v Prahe alebo asi 50 km... celý příspěvek >
Choroba na rajčine?, 28.7.2016 Obsahuje fotku
Neviete prosím, čo by to mohlo byť za chorobu/poškodenie? Škvrna sa na rajčine objavila pred pár dňami, trochu sa zväčšuje. Ďakujem.
Pustoryl / Pajazmín - postupne usychá, 5.6.2016 Obsahuje fotku
Dobrý deň :). Pred 3 mesiacmi som kúpila pajazmín (varianta Aureus), asi týždeň až dva vyzeral dobre, ale postupne začal zosychať - najskôr sa listy a potom aj celá vetvička scvrknú, a potom úplne uschnú. Odstránenie zasiahnutých vetvičiek nepomohlo,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika