Příspěvky uživatele - mech

Postižené calanchoe-postupně odumírají, 14.1.2024
S velkým zpožděním moc děkuji všem, kteří mi radili a poradili. Příčina - padlí a přemokřené. Už se těším na nové kvítečky. Pepa Mech
Postižené calanchoe-postupně odumírají, 6.1.2024
Milá Lído, díky moc za radu! Hned se do toho pustím. Uhm, teda až ráno Pepa Mech
Postižené calanchoe-postupně odumírají, 6.1.2024 Obsahuje fotku
Dobrý den. Na několika (cca 10) calanchoích se nám objevilo toto škodidlo. Vypadá to jako plíseň nebo něco podobného. Je to bílé, listy postupně hnědnou, až odumře celá rostlinka. Vůbec nevím, co to je a jak se toho zbavit. Už nám některé zcela... celý příspěvek >
Jak zachránit, množit Jelení jazyk? Prosba o radu, 16.12.2023
Díky všem za rady, za ochotu. Bohužel se oživení nezdařilo. Včera jsme jej, já v černém obleku, manželka se slzou v oku v černém závoji, pohřbili na kompostu. Pak jsme si udělali malou smuteční trachtu se vzpomínkami na to, jak se na nás náš Jelení... celý příspěvek >
Skudci na pokojových rostlinách, 14.12.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den. Nejspíš to již zde bylo řešeno anebo sem ani nepatří, přesto z akutního stavu, vkládám a omlouvám se.  Během několika dní, možná týdnů, nám začala uvadat a umírat většina kytiček, co máme doma. Jsou to běžné – ibišky, vánoční hvězda,... celý příspěvek >
Jak zachránit, množit Jelení jazyk? Prosba o radu, 21.9.2023
Lído, díky moc za radu. Určitě zkusím. Uvidíme, kéž by! Pepa Mech
Jak zachránit, množit Jelení jazyk? Prosba o radu, 21.9.2023
Bohužel ano. Tak ztrácím naději. Díky za odpověď. Pepa
Jak zachránit, množit Jelení jazyk? Prosba o radu, 20.9.2023 Obsahuje fotku
Dobrý den, můžete mi prosím poradit, jak bych mohl zachránit jelení jazyk? Je-li to vůbec možné. Dostal jsem jej kdysi jako dárek a pak jsem udělal někde chybu v pěstování. Děkuji za radu. Pepa Mech
Mšice na bazalkách, 1.3.2023
Díky za radu. Dopadlo to výborně!
Mšice na bazalkách, 24.7.2018
Super!!! Tak to je nejlepší rada, jakou jsem si mohl přát. Hned jdu na to. Díky! Dám vědět, jak to dopadlo. Pepa Mech
Mšice na bazalkách, 24.7.2018
Dobrý den. Prosím o pomoc. Objevily se mi mšice na krásných bazalkách a teď rostlinky postupně odumírají. Vůbec nevím, co s tím. Předem děkuji za rychlou a dobrou radu Pepa Mech
Chamaedorea elegans - množení kořenovými řízky?, 6.3.2018
Děkuji za odpověď. Mám jich doma šest. Moc pěkně se jim dařilo. Dokonce i jedna kvetla. A pak všechny během několika měsíců zhnědly až téměř dočerna :-(Vůbec nevím, čím se to stalo. Tak hledám nějakou záchranu. Přinejhorším koupím, ale to už není... celý příspěvek >
Chamaedorea elegans - množení kořenovými řízky?, 3.3.2018
Dobrý den, máte někdo zkušenost s množením Chameodorei kořenovými řízky?. Pokud ano, prosím o radu, jak na to. Děkuji Pepa Mech
Černání okraje listů břečťanu, 16.7.2016
Mám malé břečťánky doma i v práci. Na obou mi černají okraje listů. Co dělám špatně? Přelívám? Mám je na okně, ale přímé sluníčko na ně přijde po ránu a v pozdním odpoledni. Děkuji za radu Mech
Prosím ještě o určení těchto rostlinek, 14.5.2016
Díky moc, Konvalinko :-)
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika