Příspěvky uživatele - Jiri Cielecky

Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem letos přeci jen dnes ochutnal nasládlé plody, kupodivu v každé kuličce jedno jadérko :-) ale pokud to víno bude příští rok mít větší hrozny, bude asi velmi chutné... uvidíme, v únoru zakrátím a nechám se překvapit...
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 22.5.2015
Dobrý den, děkuji, budu se řídit druhou variantou.. Byl bych nerad, kdyby se ty zelené hvězdičky neprobudily po zimě náhodou.Ještě takový hloupý dotaz, jak daleko od hlavy to spodí dřevo ostříhat, aby nezaschla, na jaře pak netekla... je lepší... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015 Obsahuje fotku
Mohl bych si Vás GB dovolit poprosit o návrh zimního řezu, všiml jsem si ve Vašich příspěvcích, že to umíte dokreslit do obrázku, abych měl představu.. Posílám foto ve větším rozlišení. Děkuji
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
To máte pravdu a taky si myslím, že to bude fungovat, zatím ty náznaky květu na úponech se objeví vždy na nejsilnějších loňských letorostech. Dnes jsem to prolámal, ať to zesílí a snad se ještě nějaké nové silné letorosty do podzimu pro... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za názor, naprosto souhlasím s košatěním poměrem listů a kmínku. Chtěl jsem docílit tohoto, nakonec ale ty tažně jsou slabé a jejich funkci přebrala ta V vidlička na hlavě, to nyní vidím jako chybu, že to chtělo předloni zakrátit a vyhnat tu... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za fotky.
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za komentář, v podstatě snaha byla dvě tažně vodorovné a na každé 3-5 vyvázání na drátky svislých na 2-3 očka. No ale některé výhony jsou silné a některé nedorostou a v zimě zaschnou.. tudíž ten tvar vznikl kompromisem. Mám tu souseda Bulhara,... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015
Děkuji Vám za radu a příspěvek. Celkově to nemá snahu tvořit dlouhý tažeň, spíše hodně košatí a musel jsem první dva roky hodně vylamovat mezi lístky a polovina délky tažně stejně přez zimu zaschla, takže na těch 8 oček se dostat by šlo asi příští... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Posílám detail úponku
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem roubovanou odnož s bezpeckovou stolní odrůdou Rusbol a chtěl bych se po pěti letech, kdy jsem udělal pěknou hlavu poradit, zda není něco špatně. Nejde mě to klasicky do květu, což bych předpokládal u bezpeckové odrůdy, ale... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika