Příspěvky uživatele - Fanda04

Jak ostříhat 1letou třešinku?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím poradí mi někdo zda mám stříhat jednoletou třešinku, napodzim jsem ji jenom zakrátil, jak psali na papíru při dodání, ale nevím jak ted na jaře. Prosím o radu a moc děkuji.
Jak mám prosím ostříhat Broskvoně?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak mám ostříhat broskvoně jedná se o jednoletou a dvouletou. Moc děkuji za radu.
Jak mám sestříhnout Meruňku 3 letou?, 6.4.2016 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych moc poprosit o radu jak mám sestřihnout a jestli vůbec Meruňku odrůdy Velkopavlovická. Moc děkuji za radu.
Škůdce na broskvoni, 19.7.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den chtěl bych poprosit o radu. Na broskvoni se mi obejivili malé vajíčka u zkroucených listů. Listy u konců se mi kroutí a navíc zde lezou mravenci. Prosím poradtě mi co s tím? Děkuji
Co mi žere Frésie a Gladioly?, 3.6.2015
Děkuji
Je to plíseň?, 3.6.2015
Moc děkuji
Co mi žere Frésie a Gladioly?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, Chci Vás moc poprosit o radu všiml jsem si že mi něco žere výhony frésií a hladiol nevím co s tím žádné broučky nevidím. Mohu poposit jak rostliny ochránit aby mi z nich něco zbylo? Děkuji za radu.
Je to plíseň?, 2.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, mohu Vás poprosit o radu? Na růžích mi začínají žloutnout listy s černými skvrnami (viz fotka v příloze). Moc prosím o radu jak se toho mám zbavit. Co mám udělat?  Děkuji moc za informace 
Řez asi dvouleté broskvoně, 10.4.2015
A mohu se zeptat čím byste mi doporučil přihnojovat? Děkuji moc za odpověď.
Střih broskvoně po letošní výsadbě, 20.3.2015
Mohu se zeptat a poprosit, které výhony byste tedy nechal? Popřípadě udělám další fotky, pokud je to špatně vidět. Moc děkuji
Řez asi dvouleté meruňky, 20.3.2015
Dobře moc děkuji za radu zkrátím tedy ty loňské výhony o 1/4 až 1/3. 
Střih broskvoně po letošní výsadbě, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den chci poprosit o radu jak správně ostříhat broskoň, kterou jsme letos koupili a asi 3 dny zpátky zasadili. Zdá se mi jestli nemám moc výhonů? Nebo ji mám každý výhon zastřihnout na 3 oko? Moc děkuji za pomoc.
Jak ostříhat 1 rok starou hrušeň?, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak ostříhat 1 rok starou hrušeň? Má to být,,Máslovka´´. Moc děkuji za pomoc.
Řez asi dvouleté broskvoně, 18.3.2015 Obsahuje fotku
Pohled z boku
Řez asi dvouleté meruňky, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den prosím o radu jak mám správně ostříhat meruňku, na podzim jsme na to zapoměli a asi s tím, že tomu moc nerozumíme tak to bylo o to snažší.  Předem moc děkuji za odpověď a hlavně za radu.
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika