Příspěvky uživatele - srcmaly

Travni smes na sluna mista, 26.5.2015
Tak bych řekl že to nebyl zas tak špatný nápad posekat jednou na 2,5cm.Vzřejmě to spíš pomohlo.Kdýž je takové počasí a nemá šanci slehnout a lepe zesílí od spodu stale je dost trávník mladý a nema takovou sílu pro spřímený rust. Kostřava by neměla... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 25.5.2015
Tak jsem jíž dneska posekal aby se dřív zregenerovalo dokud je zataženo a moc nepaří sluníčko, šel jsem na těch 2,5cm.Provzdušnil jsem to vidlemi. Doufám že to trávník zvládne teď nechám odpočinout tak do soboty a pokusím se sekat 1/3. Ten postřik... celý příspěvek >
Dosetí či počkat?, 25.5.2015
Dik za pochvalu pane MartineS.:-)
Travni smes na sluna mista, 24.5.2015 Obsahuje fotku
Dobry den Potřeboval bych poradit se žloutnutím trávy. Pokusím se to pojmenovat je to jako by hnila od spodku není to všude jen některá místa spíš jak je momentálně dost vlhko tak od kořenu žloutne co stým aby se toho zbavil a nezačali houbové... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 16.5.2015 Obsahuje fotku
Ahoj Boris Pravě že mam doma zbytek dol.Vap a dlouhodobe hnojivo od LOVOGREEN NPK tak mě to tak napadlo. A mech nemám v trávníku ale na betonovem základě kde se mu daří který je hned u travníku jinak trávník mám nový necele dva měsíce. Sice... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 16.5.2015
Dobry den MartineS Co by jste me řekl na LOVOGREEN NPK 20-5-8 +2MgO a Granulovaný dolomitický vápenec který Zlepšuje využitelnost půdní zásoby fosforu a molybdenu, podporuje lepší využití jiných aplikovaných hnojiv, stabilizuje půdní strukturu a... celý příspěvek >
Zalozeny travnik a sucho, 11.5.2015
Nechci provokovat ale asi bych zavolal hasiče.:-))Travní osivo bez vody neporoste.Možna že jen zatím polehava a jak příjdou deště tak poroste jinak trpělivost a hodně štestí.Snad Vám někdo lépe poradí.
Hecht 514 profi vřetenová, 4.5.2015
Dobrý den MartineS Stále mě to nedá s alá Fiskars Momentum. Uživatel výše mě doporučil přečíst si recenze od uživatelů a na heuréka.cz je 15 uživatelů kteří mají Hecht a jsou spokojení i na Mall.cz tam si ji pochvaluje 22 lidí no a díky tomu se... celý příspěvek >
Hecht 514 profi vřetenová, 4.5.2015
Koš ve předu tak nepřekaží.Lze jej sundat.
Hecht 514 profi vřetenová, 3.5.2015 Obsahuje fotku
Mam zajem zakoupit letos na trávník vřetenovou sekačku HECHT 514 PROFI hledam lidi co ji maji a jejich zkušenosti.Jeste mě zaujala Husqvarna H 54.Ale i když Hecht 514 je z číny, tak jsem nenašel nikoho kdo by ji používal.A celkem mě zaujala je to na... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 1.4.2015
Dobry den, Tak jsem zasel (DV.28.3) už jen čekat. Takovou péčí k rovnoměrnému výsevu, která mi trvala skoro cely den plus přestávky na zahřátí doma. A to mám jen 20m/2 by se člověk zasmál(sousedi mě musí mít za blázna). Postup jsem zvolil,... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 27.3.2015
Stále jsem hnojivo od Lovogreen nezavrhl, ale kombinace s Pure by nebyl k zahození. Vím, že bych nechtěl zůstat jen u jedné značky a hnojit 3 roky stou samou chemií. Moc by to nebylo dlouhodobě prospěšné, vy jste tak trochu i má inspirace, jak co... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 27.3.2015
Dobry den, Večer jsem si říkal, čím já tu zahradu přes léto budu hnojit. Vy-jste se zmínil o hnojivu PURE, tak mě to nedalo a začal hledat-výhody v biologickém hnojivu. A nejsou zanedbatelné. Měl jsem zájem o Lovogreen NPK. Začal jsem se bát... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 25.3.2015
Nemáte zač,pochvala za trávník je na místě jste pečliví mistr trávníků,úspěch jde vydej. Hlavně,jak jste vychvaloval SŠ Větrov to,už se člověk začne zajímat a důkaz na vaší zahradě je postačující. Tím spíš že máte na starost 300m/2 a výsledek je na... celý příspěvek >
Travni smes na sluna mista, 24.3.2015
Udělal jste mi velkou radost, že jste nezapomněl a fotky přiložil.Trávník máte nádherný, měl jsem pravdu, že se Váš trávník má s vámi velmi dobře.I všechny vaše rady tomu nasvěčují.Máte u mě velké díky..Jde poznat jak i přes zimu i letošní... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika