Příspěvky uživatele - walerka

Poprvé sadím rajčata, 6.7.2015 Obsahuje fotku
Naše princezna má tři týdny a takto vypadají rajčata :), takže i s miminem se dá zahradničení zvládat :)
Malina - výsadba, 26.5.2015
a mně stále nic a ani ty co maji par listku se nijak nemění, tak nevím jestli do nich rypat... že by byly špatné všechny??? nebo je nechat byt, je fakt že počasi zatim nebylo moc dobré a jsou na místě kde nemají zrovna slunce celý den...
Malina - výsadba, 14.5.2015
ne nezkoušela, měla jsem strach že kdyby práve rostly, tak at je neponičím, no zkusím a když tak se mi nabídla sousedka že mi dá řízky, tak zkusím od ní a když ani to tak koupim na podzim
Malina - výsadba, 13.5.2015
Tak jak dlouho by jste ještě čekala?
Malina - výsadba, 13.5.2015
ještě stále trpělivost, nebo už je to nějaké divné :D, at vim jestli sadit jiné, děkuji
Popínavá růže - nějaké nemoci, 11.5.2015
Tak se omlouvám, že jako 28 letý samouk, co má zahradu cca 2 roky nevím, kam zařadit růže a že jsem si nevšimla, že tady mají svou vlastní složku. Škoda, že jste mi radši neporadil/a. Snad příště
Popínavá růže - nějaké nemoci, 10.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím o radu, mám dvě popínavé růže a kromě toho, že mají mšice tak každá z nich má dvojí fleky na listech. Nevíte co to je a popřípadě co na ně? nevím jestli je to od těch mšic, nebo nějaká další choroba popřípadě dvě choroby? Děkuji za... celý příspěvek >
Malina - výsadba, 5.5.2015
Taky jsem letos zasadila maliny, tři už rostou a tři pořád jen holá tyčka, taky nevím jestli čekat nebo co s nimi :/, jsou ustřihlé tak že vypadají, že snad nemají ani žádné očko tak přemýšlím odkud by měly lístky začít růst
Co je to?, 25.4.2015
kdybych chtěla oddělit touto popínavkou od sousedů, ted je tam normální plot, ale oni se o zahradu nestarají tak mi od nich leze do zahrady plno havěti a semen, tak když dám na plot takovou tu zelenou plachtu a zasadím tam tu popínavku poroste mi to... celý příspěvek >
Co je to?, 24.4.2015 Obsahuje fotku
Prosím nevíte co je to za popínavou rostlinu? Ještě nemá listy tak nevím jestli to někdo pozná :(
Poprvé sadím rajčata, 7.4.2015
Hezky se ta debata zvrtla :D, nebojte když už budou v těch kbelících, což by podle mně mělo být necelý měsíc do porodu když vemu v potaz, kdy jsou zmrzlí, tak už mi je ten manžel zaleje :D a dokonce mi je i do těch kyblíků pomůže zasadit. Já jen... celý příspěvek >
Poprvé sadím rajčata, 6.4.2015
jooo tak kdybych ztropila takovou scénu tak by ho možná udělal aby měl klid, ale zas tak ta rajčata nepotřebuju :D
Poprvé sadím rajčata, 6.4.2015
Děkuji moc za rady, jen se ještě zeptám, pořád někde čtu o plísních na rajčatech, to se nějak preventivně stříká a když jo tak čim a kdy, poprípadě jak často? Děkuji
Poprvé sadím rajčata, 5.4.2015
nemám připravené políčko a půdu máme hrozně jílovitou :/, jsem v osmém měsíci těhotenství a manžela už vzhledem k ostatním pracem asi nepřekecám aby mi ještě letos ryl a připravoval záhon na rajčata :/
Rajčata v kyblících, 5.4.2015
a co máte za zeminu v těch květináčích? budu jich mít víc tak se mi moc nechce všechno kupovat a nevím jestli můžu tu kupnout namíchat s normální ze zahrady nebo s čím :/
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika