Příspěvky uživatele - E_Petr

Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 30.5.2019
Ano, hrdliček tady máme taky spoustu, ty mě letos stály 2,5kg travního osiva. Vše oseté vyzobali, jestli zůstalo tak 5% tak je to moc.  Vrabce mám potvrzené, chycené při činu. Nad hrášky jsem navěšel nízko CD, vypadá že to funguje. Nicméně... celý příspěvek >
Hrách - neroste, okousané listy a kořínky, 17.5.2019
Já pěstuju hrášek 5-tým rokem po sobě, bez problémů, až na tento rok. Jelikož ho mají strašně rády děcka, během 14dnů jsem vysadil 4 záhonky. Pěkně vzejde, jenže už od 1-2cm velikosti rostlinek mě je něco žere. Pěkně postupně, každý den, vykousané... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 21.6.2017
Díky všem za ochotu! Blahočet bych v tom teda nehledal.. Znám je mi jenom blahočet chilský, který vypadá jinak. Toto je tedy Blahočet ztepilý. Co o něm tak ale hledám info, píše se že je mrazuvzdorný do asi -5°C, že jim tam venku teda vydržel?... celý příspěvek >
Co je to za jehličnan?, 20.6.2017 Obsahuje fotku
Zdravím všechny, při letošní návštěvě ZOO Lešná jsem natrefil na tyto exoticky vyhlížející stromky. No oni tam mají exotických stromů hodně, ale u těchto jediných se mě nepodařilo dohledat co jsou zač. Neporadí někdo o co jde? Díky moc, Petr
Ošetření staré břízy, beton?, 5.3.2015 Obsahuje fotku
Máme u plotu tuto pěknou břízu, je stará nějaké to desetiletí, předchozí majitelé nic neřešily. Má poškozenou, vylomenou část na kmeni, drží se tam i voda... Co s tím, zabetonovat? Chceme ji ještě pokud možno zachovat, ale bojím se aby celá její část... celý příspěvek >
Borovice odolná sypavce borové?, 23.2.2015
Zdravím všechny, chystám se obnovovat velkou zanedbanou zahradu, chci zasadit vícero druhů jehličnanů, místa je dost, v tom mám celkem jasno. V čem ale váhám je výběr druhu borovic. Máme jich totiž několik už vzrostlých na kraji zahrady a... celý příspěvek >
Thuja Brabant, rezavění a "okousání" větviček, 17.7.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, všechny. Sice je zde podobných témat povíce, ale co hledám jsem nenašel. Letos na jaře jsem zasadil 100 thuji brabant. Vetšina v polostínu, zalévány cca. 1x za 14dní v době bez deště. Do teď vrcholky více zezelenaly od doby zasazení,... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika