Příspěvky uživatele - paxvan

Co to je? Broskvoň?, 20.12.2014
Děkuji všem za odpovědi.Na jaře to přesadím a nechám se překvapit. Všem přeji krásné vánoce a v příštím roce bohatou úrodu bez škůdců :-)
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014
Děkuji všem za odpovědi.Ještě mám poslední dotaz: mám to u pergoly a pokud ji nechám takto růst (i když se ji tam evidentně líbí) tak mi poroste pod střechu. Mám to někam přesadit (kdy a jak nejlépe) nebo to nechat na místě a vytvarovat větve... celý příspěvek >
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014
Děkuji za odpovvěď. Je nějaká šance že bude plodit? Nemám s tím zkušenosti..
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014 Obsahuje fotku
zde je druhé foto
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014 Obsahuje fotku
Prosím Vás o radu: u pergoly mi něco vyrostlo z poházených pecek od dětí, ale netuším co to je. Od jara to nabralo metr, košatí to a listy to má podobné broskvoni. Jenže broskvoň co mám doma je už samozřejmě opadaná a toto je focené včera.Stále... celý příspěvek >
Ořešák - Mars, 22.5.2014
Tak obava byla zbytečná a ořešák se už konečně začíná rozjíždět :-)
Ořešák - Mars, 13.5.2014
Tak jsem rád, že v tom nejsem sám. Díky za reakce.. Petr
Ořešák - Mars, 13.5.2014
tak počkám a dám vědět :-)
Ořešák - Mars, 13.5.2014
No určitě jsem ho v zimě nezaléval, ostatně mě to ani nenapadlo. A zima byla na srážky mizivá...
Ořešák - Mars, 12.5.2014
Mám na vás dotaz. Předloni na podzim jsem zasadil dva koupené Marsy od pěstitele a byly to vlastně jen cca 1.80 vysoké klacky s pupeny.Loni vyrostly cca 20cm dlouhé větvě a letos? Je pomalu půlka května a já nemám jediný lístek, jen pár pupenů. Vše... celý příspěvek >
Řez broskve - prosím o radu, 28.4.2014
Děkuji za radu. Ještě možná primitivní dotaz: řekněme že je to dvouletý stromek - kdy mohu očekávat alespoň min. úrodu? Spolu s broskvoní jsem vysadil i meruňku a ta už má letos květy.
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014
Děkuji  za radu, jen pro upřesnění : terminál je ta hlavní větev co vede vzhůru?
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
ještě jedna fotka
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
další foto
Řez broskve - prosím o radu, 27.4.2014 Obsahuje fotku
Rád bych Vás poprosil o radu.Loni v září jsem zasadil broskev a dlouho se neměla k životu, celý vrch uschul.Letos se probudila a já řeším jak ji ostříhat, neboť v tomto jsem úplný laik. Kdyby mi mohl někdo polopatě vysvětlit jak a nebo třeba i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika