Příspěvky uživatele - Zuzinda

Meloun a tykev pěstování vedle sebe, 27.7.2017 Obsahuje fotku
Mimmo, děkuji za reakci, vysadila jsem tehdy vedle sebe. Nene, nesemenařím, nicméně skutečně kvetly a kvetou zároveň. Zatím se daří, meloun vypadá jako meloun a máslová dýně se sobě taky podobá, zda stihnou dozrát je věc druhá  Spíš dýně... celý příspěvek >
Meloun a tykev pěstování vedle sebe, 9.6.2017
Dobrý podvečer ve spolek, mám vysetou a krásně vzešlou (3 ks, plánovala jsem 2 ks) máslovu dýni (ze semen koupeného plodu), jenže chuťové preference se změnily a možná budu muset řešit nerudovskou otázku kam s ní(m) jelikož ji nikdo nesní. Že je... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 22.7.2015 Obsahuje fotku
Zmíněné jahody dnes
Rajče plíseň (foto)?, 3.7.2015 Obsahuje fotku
děkuji za (brzkou) reakci, udělala jsem další fotky této rostliny. Je tam vidět i místo, kde jsem list utrhla, mám dojem že jsem zálistek vylomila nevhodně, možná ve vlhkém počasí, v tom místě je bílý poprašek...
Rajče plíseň (foto)?, 3.7.2015 Obsahuje fotku
ještě foto, pardon nebyla jsem přihlášena.
Nemocna cuketka?, 4.6.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, poradil by prosím někdo co je s listem cukety? Cuketu jsem nechala naklíčit doma, asi po 10 dnech šla na záhon, že bylo chladno a deštivo přikryla jsem ji děrovaným průhledným plastovým poklopem, tam se jí velmi dařilo a popojela dost,... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 18.4.2015
Děkuji. Sama nevím, třeba byste poradila Vy :-)..nejen v tomto vláknu se však píše, že při 5 pravých lístcích (trojlístcích) což mi vyjde tak nějak akorát do zmrzlých řekla bych. Jinak zatím je to v plánu do truhlíků, na záhoně nemám pocit že by bylo... celý příspěvek >
Jahody ze semen, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Letos zkouším prvně - Jahodník měsíční - Yellow Wonder od Semo. Výsev 5.2. na výsevní substrát, udržováné vlhké rozprašovačem v chladnější místnosti - chodba. Po 1 týdnu začaly postupně klíčit - přesunula jsem do teplejší místnosti. Dále viz... celý příspěvek >
Celer, 12.4.2015 Obsahuje fotku
Řapíkatý celer Giant Pascal dnes.
Šalvěj po zimě, 1.4.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, moje 1 rok stará šalvěj po přezimování v místnosti jak vidno obráží, ta asi není potřeba stříhat, co myslíte? Děkuji Z.
Celer, 9.3.2015 Obsahuje fotku
Kdyby to někoho mohlo zajímat, zde jsou řapíkaté celery z výsevu 5.2. pikýrované 27.2. Foto je z 8.3. Jak to půjde dál jsem sama zvědavá.
Celer, 19.2.2015 Obsahuje fotku
Taky zkouším poprvé celer - řapíkatý. Na fotce mé nitky. Výsev 5.2. Ještě teď, jak je vidět, některé začínají klíčit. Substrát neurovnaný, protože se mi miska druhý den od výsevu převrhla. Jen nevím, kdy začít pikýrovat...
Papriky 2015, 25.1.2015 Obsahuje fotku
Zdravím! Já v Tescu neodolala této kapii, jen nevím jestli není zbytečně velká, není tak sladká jak bych si přála ale dobrá, tak snad to sluníčko vyladí, stejně jako barvu, tu musím přiznat že blesk při focení jaksi vyladil.
Papriky - výsev, 14.1.2015
Je tu velké množství vláken a obdobných témat a hledání v tom množství není vždy jednoduché, nicméně je leden 2015 a mě taky zajímá co a jestli už účastníci diskuzí vysévají a proto jsem ráda za příjemnou reakci pana Vladimíra 
Melounoviště 2011, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Děkuji Vám, postřik pořídím. Začalo se to objedvovat po tom střídání dešťů a veder - necelé 2 týdny zpět, ne že by se teď počasím moc zlepšilo, ale mám pocit jako by se to po odstranění špatných listů zastavilo, je tu už jen pár lehce nažloutlých.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika