Příspěvky uživatele - TTevi

Obnova zničeného trávníku, 31.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, prosím zahrádkáře o radu. Máme před domem od loňska vysetý nový trávník. Půda bohužel před setím nebyla nijak připravena ani hnojením ani orbou. Trávník se chytl ale letos je škaredý žlutý, s prázdnými místy. Trávník jsem posekala,... celý příspěvek >
Úprava staré neudržované zahrady, 20.3.2014
K zemi nesahá ani zdaleka jediná větvička, ale "řízky" bych zkusit mohla. Ještě sem dnes zkusím přidat fotečky abyste mi řekli jestli tedy má smysl zachrańovat - nebo zlikvidovat. Všem opět moc děkuji za Váš čas. Krásný jarní den přeji :-)
Úprava staré neudržované zahrady, 19.3.2014
Nyní jssem našla článek, kde se píše o tom že životnost stromku je nižší než u keře a pohybuje se v rozmezí od 8 do 12 let. Tak co myslíte? zachránit? nebo pryč
Úprava staré neudržované zahrady, 19.3.2014
Moc děkuji p. Láďo, nevíte náhodou zda nemohou herbicidy uškodit nějak psovi? Nemohu ho držet 3 dny pouze na dvorku - kde není trávník, jelikož když budeme v práci nebude vědět kde se "vykakat" :-) a "vyčůrat". Jinak ještě s tím angreštem a... celý příspěvek >
Úprava staré neudržované zahrady, 19.3.2014
Ještě k tomu rybízu - nové větvičky nejdou od země, on je jakoby "na stonku" že vede kmínek nahoře je bakula a z ní vedou větvičky - ale žádné nové tam nejsou
Úprava staré neudržované zahrady, 19.3.2014
Dobrý den, u angreštu lezou od zeme maličké uplně nové větvičky, mám třeba nechat 1 vylízt nahoru a starý uříznout? nebo mám ostříhat větvičky pouze nahoře? a ty dole (nové zlikvidovat také)? U rybízu - ten plodil pěkně, ale větvičky - všechny... celý příspěvek >
Úprava staré neudržované zahrady, 19.3.2014
My ale nemůžeme mít na zahrádce otevřený veliký kompost. Zahrádka je opravdu maličká, čtvercová, takže to nebude za 1. pěkné a za 2. by velký kompost určitě zasmrádal. Mylslea jsem kompostér pořídit na posekanou trávu a hotovo :-(Nemám jak velký... celý příspěvek >
Úprava staré neudržované zahrady, 17.3.2014
Dobrý den, přes víkend jsem tady nebyla a toli příspěvků- Moc děkuji za všechny rady. Odpověď na to proč chci všechno zlikvidovat. Na děti samozřejmě myslím a ráda bych aby měli alespoň základ zeleniny zdravé - domácí. Keře už jsou tam podle sousedů... celý příspěvek >
Úprava staré neudržované zahrady, 13.3.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, minulý rok v létě jsme koupili starý domeček za kterým je malá strará neudržovaná zahrada zarostlá vším možným. Je mi 21 let a zatím o zahradničení nic moc nevím. Dokážu si vypěstovat tak pár paprik, pár rajčat a bylinky a jsem ráda :-D... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika