Příspěvky uživatele - goofy

Šeřík chřadne, 3.4.2024
Jojo, na přílišnou péči jsem já "odborník". Moc děkuju. Nechám ho tak, třeba překvapí :-)
Šeřík chřadne, 3.4.2024
Dobrý den, paní Lído. Děkuji moc za reakci. Včera jsem hned odpověděl, ale jelikož jsem použil zřejmě mírně vulgární výraz (ve spojení se svou osobou), odpověď se neodeslala a leží asi na stole u administrátora :-) Pokud jde o "velký" šeřík,... celý příspěvek >
Šeřík chřadne, 2.4.2024 Obsahuje fotku
Dobrý den, pěstuji na terase v nádobě několik let šeřík, ale letos po zimě vypadá poměrně nešťastně. Některé listy jsou ok, nasazuje na květ, ale mnoho listových poupat je uschlých a je možné je vydrolit, a jinde, kde už jsou listy, jsou listy takové... celý příspěvek >
Třešeň okousaná a spálená, 20.5.2023 Obsahuje fotku
Moji třešeň (cca 6 let stará) potkaly (nejspíš) dvě pohromy zároveň. První věc jsou prokousané listy. Jenže jsem nenašel žádného škůdci (kromě hejna mšic na jedné větvi). Taky je zvláštní, že otvory jsou často "zrcadlové", tedy se zdá, že se... celý příspěvek >
Rajčata: zakrnělé výhony, 14.7.2015 Obsahuje fotku
Pane Vladimíre, to mě nenapadlo, aplikoval jsem pouze na ty vadné rostliny, ale dával jsem podle návodu... ta 4 rajčata totiž vypadala takto (viz foto).
Jahodník - lámání stonků, 24.5.2014
Dobrý den, mám problém s některými jahodníky, na který se mi nepodařilo najít na netu řešení. Některé stonky od vysokých listů nacházím občas uprostřed zlomené. Vím, že by to mohl dělat květopas, ale ty by asi bylo na stonku u květu, ale... celý příspěvek >
Japonská vrba - choroba, škůdce, 28.4.2014
Děkuji. Asi si budu muset vzít lupu a pořádně to projedu. Nicméně už jsem to stříknul, tak snad bude vše ok :-)
Japonská vrba - choroba, škůdce, 26.4.2014
Děkuji moc za odpověď. Já jsem právě žádné potvory nenašel, ale stříknu to tedy proti savému/žravému a budu doufat, že to zabere. Ještě jednou moc děkuji za radu.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Posílám ještě jednu fotku.
Japonská vrba - choroba, škůdce, 25.4.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den, hledal jsem všude možně na netu, ale nenašel, proto se opět obracím sem. Na japonské vrbě jsem dnes objevil zvláštní pokroucení listů, něco jako kadeřavost. Napadlo mě, že by to mohly být mšice, ale nic jsem nenašel. Nenašel jsem... celý příspěvek >
Převislá keříčková rajčata, 18.4.2014
Dobrý den. Já využiji vaši fotografii a zeptám se, zda je normální, že mají ty sazeničky takto svěšené listy. Mám totiž doma několik sazenic a některý z nich mají stejný problém (pokud to tedy je problém). Je to hlavně vidět v momentě, kdy porovnáte... celý příspěvek >
Artyčok druhým rokem - boční odnože, 13.4.2014
Děkuji za reakci. Přiznám se, že (zatím) nevím, co artyčok běžně v zimě dělá. Nicméně věděl byste prosím poradit, zda rozdělit rostlinu nebo ne?
Kdy letos zkrátit ptačí zob?, 24.2.2014
Děkuji moc za radu. Jdu na to :-)
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika