Příspěvky uživatele - šovi

G. biloba, 14.12.2013
Drobné doplnění - nemáte v okolí hryzce? Pokud ano, po sedmi letech jsem vytáhl klasický "oštěp". A to měl v okolí, potvora, spoustu jabloní. Takže hryzec v okolí - koš z králičího pletiva je dobrý
Vitamín B 17 - kyanid jako lék, 9.12.2013
Aniž chci snižovat rodičovská varování, nakonec jsem nesměl jíst ani jádra z meruněk, vyzkoušel jsem již na sobě konzumaci jadérek různých peckovin. Dokonce i kompotovaných a proto mohu konzumaci jadérek i doporučit. Určitě neškodí v přiměřeném... celý příspěvek >
Prořezání zanedbaného stromku, 5.12.2013
Záleží také na Vašem věku. V mládí jsem nechával stromy dle všech rad a příruček. Pak jsem z malé výšky spadl, naštěstí bez následků, a od té doby řežu vše tak, abych toto dobrodružství neopakoval. A souhlasím s předchozím! Přeceňuje se škodllivost... celý příspěvek >
Efektivnost ochrany proti hryzcům, 7.11.2013
Po všech dlouhodobých zkušenostech na různých místech republiky a boji - počínaje zapuštěnými lahvemi přes chemii, pasti i plašiče mechanické i elektronické - doporučuji jednoznačně pletivo pozinkované. Ani kočičky nejsou proti invazi dostatečná... celý příspěvek >
Jak zabránit poškození kůry jabloní?, 2.11.2013 Obsahuje fotku
Již několik roků se mi rozšiřuje po ovocných stromcích poškození kůry. Poškozeny jsou starší větve i kmeny, nikdy ne větve tenší. Poškození je neodvislé od odrůdy, tvaru stromu i umístění stromku v zahradě. Vyskytuje se na stromcích v sousedství i... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika