Příspěvky uživatele - pavol.slnko2

Jak poznám, kdy sklidit květák?, 23.6.2013
Samozrejme dá sa, že sa listy aj zviažú spolu dokopy. Spĺňa to presne ten istý účel ako aj zalomené listy.
Kvetak choroba, 1.6.2013
Ten molybden sa vyslovene odporuca pouzit asi tyzden od vysadenia. Dokonca vo velkovyrobe pouzivaju plosny postrek, kde pole postriekaju tiez ale tyzden pred vysadbou. Ako som uz pisal ja som molybdenan este nepouzival. Podu nemam kyslu a pouzivam... celý příspěvek >
Kvetak choroba, 31.5.2013
Ja len doplnim, ze vyslepovanie karfiolu (květaku) maju na svedomi dva faktory: jeden co tu spominate nedostatok molybdenu a druhy faktor lepsie povedane škodca, plodomor kapustovy. Este k tomu molybdenu. Okrem neho karfiol potrebuje na tvorbu ruzic... celý příspěvek >
Mravenci -> mšice, jak na ně?, 22.4.2013
O tom, že mravce sú naozaj vynaliezavé, potvrdím aj ja. Na stromčeky používam obojstranne lepiacu pásku od BIO Plantella. Zaujimavosťou je, že po čase si mravce začali na pásku nanášať drobné zrniečka hliny a takto si vydláždiť cestu aj cez lepiacu... celý příspěvek >
Je to hruška alebo jabloň?, 25.3.2013
Ďakujem za radu. Ja som sa tiež prikláňal k hruške, ale tak istota to nebola 100%.
Je to hruška alebo jabloň?, 25.3.2013 Obsahuje fotku
Dobrý deň. Na jednej veľkej lúke som natrafil na pomerne dosť zastaralé, priam až vyschnuté stromy. Ale pod týmito stromami sa nachádza dosť semenáčikov. Osobne by som chcel semenáčiky hrušky pre vrúbľovanie a očkovanie preto sa obraciam na Vás, že o... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika