Příspěvky uživatele - janko5.5

Lilkoviště 2014, 11.2.2014
a mate skusenosti aj z pestovaným barevneho lilku od firmy semo
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
chtel by je vyset 15.2. ted v sobotu a vybral jsem si český ranný po prve budu vysevat lilky a ptám sa proto že lilky su stejne svojou vegetačnou dobou jako papriky ale nevím jestli se mi nevytahnou.
Lilkoviště 2014, 10.2.2014
Už je čas na vysevani lilku odruda český ranný?
Paprika do severných oblastí, 31.12.2013
Mohol by som vysiať aj AMY ale asi skor ako miluleho roku najlepšie v lednu. A paprika PCR nieje tiež dobrá je to taká oblubena parika.
Paprika do severných oblastí, 31.12.2013
Mal som 60 priesad papriky AMY vyseval som 9.2. ale ked som ich išiel vysadzat do sklennika bola ešte vždy mala. Velmi neskoro mi začala kvitnúť tak som zozbieral len asi 15 ks papriky. A odroda NOVA je dobra?
Paprika do severných oblastí, 30.12.2013
Ja byvam v 610m.n.m. rozmýšlam nad odrodou NOVA mate skusenosti??
Paprika do severných oblastí, 30.12.2013
Zdravím, chcem sa opýtať na nejaku odrodu papriky do severných častí potrebujem hlavne odrodu ktora vela rodi. Tohto roku som mal AMY ale urodna stala za houby.
Rezane zeli, 10.10.2013
Zdravim, dnes jsem nasekal zeli na nakladani ale chyblo mi 5 kg ješte tak mužu nechat nasekane zeli vo vreci do zitra v chladku??
Zber slnečnice, 5.9.2013
Zdravim, mam otázku kedy je čas na zber slnečnice? Chcem ju ako krmivo pre vtáčiky. Dakujem
Sklizeň rajčat 2013, 31.8.2013
Nevie niekto ťo je to za odroda??
Papriky - 2013, 28.8.2013
Chci se zeptat jaka je najlepši odruda papriky na pestovani na poli a aj ve skelnniku. A nema nekdo semena z ruska nebo ukrajiny??
Tekvica goliáš, 25.7.2013
Poprosim o radu, čo mam urobiť aby som tohto roku vypestoval čo najvačšiu tekvicu goliáša? A treba pod tekvicu podložiť aj nejaky predmet napr. ja som dal tenky rovny kameň.
Květák a Brokolice, 12.7.2013 Obsahuje fotku
Mne sa tohto roku podarilo vypestovať farebne karfioly zo začiatku sa mi krutili listy ale začal som ich hnojiť z vyzložkovým hnojivom napr. Harmavit, Cererit... A po dobrých radách od člena na zahrada.cz som postrekoval decisom ew 50 a teraz už mam... celý příspěvek >
Kvetak choroba, 1.6.2013
Tak teraz je čo lepšie kupiť molybden alebo folibor??
Kvetak choroba, 30.5.2013
když urobim tunel nad kvetakem bude to stačit ne?? a myslite že když dam kvetakum molybdenu budu mit šancu že jeste zarodi kvetak?? a nemel bych radeji presadit ten jeden kvetak prič od tych 9 kvetaku?? neprenáše sa te choroba??
Další diskuze:  1,  2,  3  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika