Příspěvky uživatele - filip.v

Stavba zahradního domku, 23.11.2012
Pomáhal mi s tím člověk, který pro tu firmu, kde jsem to obejdnal provádí montáž. Tím pádem to šlo jako po másle. Věřím, že kdybych neměl toho pomocníka, tak bych to taky zvládl, ale asi by to trvalo o něco déle. Je to paleta různých prken, která... celý příspěvek >
Stavba zahradního domku, 23.11.2012
No to jsem rád, že to ve Vás vyvolalo příjemné vzpomínky. Taky jsem měl rád stavebnice, takže jsem si stavbu užil :-) I moji kamarádi říkali, že je to jako dětská stavebnice
Stavba zahradního domku, 23.11.2012
Díky za pochvalu V baumaxu jsem to viděl taky, ale kupoval jsem to u firmy Daniel Polívka je to domek Kamila 28. Raději jsem si vybral tenhle obchod, v Baumaxu mě nepřesvědčil přístup, asi to jen zprostředkovávají. Tak jsem zkusil... celý příspěvek >
Stavba zahradního domku, 22.11.2012 Obsahuje fotku
a další fotky. Skládání stavebnice trvalo 8 hodin čistého času, dělali jsme to ve třech lidech. Do podlahy jsem dal vatu. Na střeše je zatím lepenka, na jaře dodělám šindel. Nátěr bude tenkovrstvou lazurou. Ta vůně uvnitř je úžasná.
Stavba zahradního domku, 22.11.2012 Obsahuje fotku
Chci se s vámi poděli o fotoseriál jak jsem stavěl zahradní domek. Jako základ jsem zvolil gabion, vyšlo to nejlevněji. Gabion je poskládán do tvaru U a vnitřek je vysypán 30ti cm vrstvou hutněného štěrku. Na tom leží OSB desky s lepenkou. ... celý příspěvek >
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika